Sedmnáct branek nabídl duel v Tasově

Další dvojciferný výsledek se zrodil v sobotním duelu na hřišti v Tasově, kam zavítala Hrubá Vrbka. Domácí však překvapení nepřipustili a soupeře doslova roznesli. Nadále tak zůstávají stoprocentní.

III.C třída – 5.kolo

Sokol Hroz. Lhota B – Horňácko Hr. Vrbka 14:3 (8:0)
Branky: 1´+23´+32´ Neumann Karel, 3´+47´ Bartošek, 11´+13´+25´ Matyáš, 27´ Jegla Lukáš, 53´ Slovák, 57´+82´ Durna, 62´ Pavlica Miroslav, 85´ Náhlík – 54´ Polášek, 60´+67´ Blažek Jindřich. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽK. Diváci: 100

Hroz. Lhota B: Jurásek – Suchý, Smištík, Uher, Slovák R., Matyáš, Neumann K., Bartošek, Durna, Neumann M., Jegla L. (Kolacia, Kašpárek, Náhlík, Martinek, Jegla Michal, Pavlica Miroslav, Pavlica Michal)

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Sečkař, Mlýnek D., Janás, Peprna, Šuránek, Kovács, Blažek J., Horák, Slovák J. (Mlýnek M., Kutálek, Polášek, Sládek)

Podruhé v sezóně se podařilo fotbalistům Tasova nastřílet deset a více branek. Ve druhém kole nastříleli na hřišti Nové Lhoty třináct gólů, dnes přidali ještě o jeden gól více.

III.C třída nabízí střelecké hody téměř v každém kole, mimo třetího, kdy dvojciferný výsledek nepadl. Hrubá Vrbka v této sezóně spoléhá na Patrika Blažka, ten však dnes v sestavě chyběl.

Domácí tým utkání rozhodl již v prvním poločase, kdy dokázal nastřílet osm branek. Střelecky se v utkání zadařilo Karlu Neumannovi a Patriku Matyášovi, kteří zaznamenali hattrick.


Dvěma góly je doplnili Bartošek a Durna. Tasovu padlo do branky téměř vše, ale po přestávce se dokázal prosadit také hostující výběr.

O první gól se postaral Polášek, následně se mezi střelce dvakrát zapsal Jindřich Blažek.

Sérii tří výher za sebou tak Hrubá Vrbka ukončila výrazným debaklem a připsala si druhou porážku v sezóně.

Rezervní tým Hroznové Lhoty zvítězil také ve svém čtvrtém zápase v sezóně a dotáhl se na vedoucí Petrov, který má však nedělní zápas k dobru.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...