Seriál: Sportovní areál U Červených domků

Sportovní areál stadionu u Červených domků sloužící k tréninkům a utkáním fotbalových oddílů, k tréninkům atletických disciplín, školním sportovním třídám, zájmovým organizacím a široké veřejnosti nabízí několik možností uspokojit stále stoupající trend využití volného času, aktivní sportovní činností.

V areálu stadionu se nachází travnaté fotbalové hřiště, atletický ovál s umělým povrchem, atletické sektory pro skok daleký, skok vysoký, skok o tyči, vrh koulí, hod oštěpem, vrh kladivem a hod diskem. Pro příchozí diváky je k dispozici tribuna o kapacitě 500 míst k sezení.

Pro všechny sportovní nadšence je v prostorách sportovního areálu připraveno mini hřiště (rozměry 40 x 20 m), které je určeno pro míčové sporty a k využití zejména volného času dětí, mládeže i dospělých.

Dále je možno využívat hokejbalové hřiště a tři volejbalové kurty.

Celý komplex sportovišť má vybudované kvalitní zázemí s nově rekonstruovanými šatnami a sociálním zařízením a pronajímatelné kanceláře, které využívají sportovní oddíly ke své činnosti.

Celková poloha stadionu v sousedství lesoparku s běžeckými tratěmi je nespornou výhodou jak doplnit aktivity o aktivní pohyb v přírodě sportovců i široké veřejnosti.

Adresa: Josefa Suka 3584/41, 695 01  Hodonín

Kapacita stadionu: 5000 diváků

Místa k sezení: 500 diváků

Foto: https://www.europlan-online.de/
Foto: www.europlan-online.de
Foto: www.europlan-online.de
Foto: www.europlan-online.de

Zdroj: teza-hodonin.cz, europlan-online.de