Skvělé jaro zakončil KEN sedmou výhrou v řadě

Během jarní části dokázal KEN Veselí zvítězit 7 z 9 možných případů, poslední prohru si připsal doma s Petrovem ve 14. kole (9.4.2017). Úspěšné jaro zakončil doma proti Tvarožné Lhotě.

III.C třída – 22. kolo

TJ KEN Veselí – TJ Sokol Tvarožná Lhota 3:0 (1:0)
Branky: 40´ Špiruda (PK), 70´ Kuryviál, 87´ Tomeček Rozhodčí: Lipár ŽK: Blata (Tvar. Lhota) ČK: 40´ Bačík (Tvar. Lhota) Diváci: 90

KEN: Borek – Potrusil, Tomeček R., Kuryviál, Kunovjánek, Štůral, Tomeček M., Runkas, Špiruda, Bureš (61´Staněk), Hanák

Tvar. Lhota: Hudeček – Kopunec, Bačík, Vítek, Křižan, Sporysz, Blata (80´ Moravčík), Holek, Brhel (74´ Polášek, Páč, Adamec

Domácím se opět postavil jejich dlouholetý spoluhráč a kamarád Petr Páč. Od začátku však byli nebezpečnější hráči na opačné straně, ale proti byl brankář Hudeček. Na druhé straně došlo na nepříjemný střet brankáře Borka s hostujícím útočníkem, oba otřesení hráči nakonec pokračovali.

Klíčový moment prvního poločasu přišel v samotném závěru. Kontakt zarazickéhu Bureše a tvarožnolhotského Bačíka posoudil rozhodčí Lipár jako pokutový kop, komentář stopera hostů ocenil hlavní arbitr červenou kartou a nechal tak dohrávat Tvarožnou Lhotu v deseti. Příležitost na změnu skóre dokázal využít Špiruda a zajistil domácím poločasové vedení.

ČK H3 HNCH kritika rozhodčího s použitím hanlivých výrazů

T-shock

Druhý poločas se dlouho jevil jako bezbrankový, až 20 minut před koncem prolomil střelecké snažení domácí hráč Kuryviál.

Hosté se i přes změny v sestavě snažili o změnu skóre, ta však nepřicházela a naopak padla další branka právě do jejich sítě. Jejím autorem byl v 87. minutě útočník Tomeček, který donutil brankáře Hudečka inkasovat potřetí v nedělním utkání.

Svěřenci trenéra Urbančíka tak zakončují jaro ve skvělé formě. Více informací o letošním ročníku III.C třídy naleznete v dalším článku: Sezona 2016/17 v III.C třídě

 

 

Mohlo by se vám líbit...