Petrov drží na prvním místě tříbodový náskok

Dvě kola před koncem ještě není rozhodnuto, kdo bude vítězem ve III.C třídě. Petrov zvládl utkání v Hrubé Vrbce a rezerva Hroznové Lhoty doma udolal zarazický KEN. 

III.C třída – 21.kolo

Horňácko Hrubá Vrbka – Sokol Petrov 0:3 (0:1)
Branky: 4´+81´ Šantavý P., 69´ Zlomek. Diváci: 70

Favorizovaní hosté utkání zvládli bez větších obtíží. Do vedení je poslal na začátku zápasu Pavel Šantavý. Ve druhém poločase přidal druhý gól Zlomek.

Výsledek pak zpečetil svou druhou trefou opět Pavel Šantavý, Petrov na čele tabulky udržel tříbodový náskok na rezervu Hroznové Lhoty.

Sokol Hroznová Lhota B – KEN Veselí n/Mor. 1:0 (0:0)
Branka: 77´ Slovák. Diváci:110

Hosté přijeli k zápasu pouze s dvanáctkou hráčů, přesto dokázali v Tasově s domácími držet krok. Vyrovnaný zápas nakonec čtvrthodiny před koncem rozhodl Slovák.

Příští kolo může Tasov na Petrov zaútočit. Přímý souboj o postup se hraje v neděli 3.6 v Petrově.


Agro Vnorovy B – Kordárna Velká n/Vel. B 1:0 (1:0)
Branka: 21´ Slavík. Diváci: 60

Jediný gól stačil béčku Vnorov k zisku tří bodů nad rezervou Velké nad Veličkou. Vítězný gól padl ve 21.minutě a postaral se o něm Slavík.

FC Moravský Písek – Sokol Tvarožná Lhota 2:1 (1:0)
Branky: 38´ Křivánek, 75´ Stuchlík – 66´ Polášek. Diváci: 21

Velmi slabá návštěva (21 diváků) viděla v Moravském Písku tři branky a vítězství domácího výběru. Před přestávkou se trefil Křivánek.

Po změně stran za hosty srovnal Polášek, ale domácí přece jen strhli vítězství na svou stranu. V 75.minutě rozhodl Stuchlík.

[team_standings id=”4988″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...