Skvělý výkon útočníka Bureše přinesl KENU výhru

Nedělní program III.C třídy svedl sousedy v tabulce do vzájemného duelu, KEN Veselí na domácí půdě přivítal Moravský Písek.

III.C třída – 16.kolo

TJ KEN Veselí – FC Moravský Písek 5:3 (3:1)
Branky: 15´ Tomeček, 16´ Špiruda, 42´ Runkas, 62´+ 64´ Bureš – 38´ Friš, 74´ Prachař, 88´ Hodonský Rozhodčí: Zíma Igor ŽK: Kuban (M. Písek) Diváci: 63

Veselí: Borek – Potrusil, Staňka, Kuryviál, Štůral, Tomeček, Runaks, Kubica, Špiruda, Bureš, Hanák

Moravský Písek: D. Křivánek – M. Křivánek, Kužela, Pyclík, Prachař, Kuban, Stuchlík, Ťok, Hodonský, Hrobař Friš

Hráči KENu byli aktivní od samotného začátku, průnikovou přihrávku Bureše nedokázal přetavit Tomeček ve vyložené šanci v branku, když proti němu dokázal Křivánek vyběhl včas.

Po dalších akcích však domácí udeřili, solo akci dokázal Tomeček zakončit v první gól zápasu, běžela 15. minuta. Tlak svěřenců trenéra Urbančíka neustával, Bureš famózní přihrávkou na hranici vápna našel Špirudu, který svojí šancí nepohrdnul a KEN šel do dvou brankového náskoku.

Hosté odpověděli v 38. minutě, když hlavičkou nedal Friš brankáři Borkovi šanci.

Po další Burešově přihrávce se prosadil v 42. minutě Runkas a hráči Zarazic směřovali za vítězstvím.


Po dobrém vstupu do druhé půle se opět jako první prosadili opět domácí, útočník Bureš tváří v tvář brankáři Písku nezaváhal a poslal KEN do trháku, domácím to však nestačilo, Petr Bureš zužitkoval další šanci a v 64. minutě zvyšoval na 5:1!

Písek nesložil zbraně a na horké venkovní půdě si získal naději brankou Prachaře v 74. minutě. Další branku hostí vstřelil Lukáš Hodonský a upravil tak stav na konečných 5:3.

Mohlo by se vám líbit...