Těmice otočily zápas v Tvarožné Lhotě a jsou první

Fotbalisté Těmic dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející sobotní zápas na hřišti Tvarožné Lhoty a po výhře 2:1 se dostali na první místo tabulky III.C třídy, tam vydrží minimálně do nedělního odpoledne.

Tvarožnou Lhotu úvod nové sezóny nezastihl v optimální formě a na své konto připisuje pouze porážky. Zatímco Těmice se loni pohybovaly na samém konci tabulky, letos je tomu naopak.

Domácí výběr přesto začal vzájemný duel lépe, když se 32.minutě otevřel skóre utkání Sporysz – 1:0. Hubený náskok vydržel Tvarožné do 60.minuty, kdy se o vyrovnání postaral Juřík – 1:1.

Vítěznou branku si připsal v 77.minutě Janás – 1:2 a hosté zápas dovedli do vítězného konce. Těmice se druhou výhrou v sezóně dostali na první místo se ziskem devíti bodů, tam vydrží minimálně do nedělních dohrávek.

Tvarožná Lhota prohrála potřetí za sebou a bez bodového zisku se krčí na posledním místě tabulky III.C třídy.

SOBOTA 22.8.2020

III.C třída – 3.kolo

Sokol TVAROŽNÁ LHOTA – Sokol TĚMICE 1:2 (1:0)
Branky: 32´ Sporysz – 60´ Juřík, 77´ Janás; Rozhodčí: Bittner; ŽK: Bedrava, Sporysz, Novák, Kuryviál – Vítek L.; Diváci: 50

Tv. Lhota: Petr – Bedrava, Křižan, Vítek Pavel, Holubík, Vítek Petr, Sporysz, Kočiš, Novák, Kopunec, Kuryviál (Žák, Bačík, Petr, Hudeček)

Těmice: Pavlica – Šlechta, Dobešek, Dufek, Souček A., Šik, Uhlíř, Šimek, Souček D., Melichar, Vanda (Martoni, Janás, Ficek, Juřík, Maléř, Vítek L., Rachvala)

You may also like...