Šlágr III.A třídy: Duel rezervních týmů Milotic a Mikulčic nerozhodně

Vyrovnaný duel rezervních týmů Milotic a Mikulčic ve III.A třídě neměl vítěze a skončil nerozhodně 1:1. V tabulce se tak rozdíl mezi druhým a prvním místem nezměnil a zůstal jednobodový.

III.A třída – 14.kolo

FK Milotice – TJ Mikulčice 1:1 (0:1)
Branky: 57´ Novák – 38´ Urbánek Luděk. Rozhodčí: Zálešák – Knotek, Kotásek. ŽK: Střelecký, Snopek, Kotásek – Král, Kuchynka. Diváci: 70

Podzimní duel skončil stejným výsledkem jako dnešní zápas, tedy 1:1. Tabulkové postavení obou mužstev nahrávalo vyrovnanému zápasu a to se také potvrdilo.

Počáteční oťukávání prolomili jako první hostující fotbalisté a Luděk Urbánek je v závěru prvního poločasu poslal z dobře rozehraného rohového kopu do vedení.

Ve druhé půli tak byli na tahu domácí, pokud chtěli ze zápasu získat nějaké body. Jejich úsilí nakonec slavilo úspěch.

Po necelé hodině zápasu a míč dostal k Novákovi a ten zajistil Miloticích vyrovnání. Další průběh už góly nepřinesl a body se tak dělily.

V tabulce zůstala na prvním místě rezerva Mikulčic s jednobodovým náskokem na béčko Milotic. Ze třetího místa útočí Lužice, které jsou zpět o dalších pět bodů.