Rezerva Svatobořic proti Čejči neinkasovala, hattrick dal Změlík

V páteční předehrávce III.A třídy zdolalo béčko Svatobořic/Mistřína soupeře z Čejče poměrně hladce 4:0. V neúplné tabulce se Spartak dostal na první místo s plným bodovým ziskem.

III.A třída – 3.kolo

SPARTAK SVATOBOŘICE/MISTŘÍN B – SK ČEJČ 4:0 (2:0)

Branky: 5´+25´+83´ Změlík Marek, 63´ Vavřina. Rozhodčí: Maleňák. ŽK: Kot, Kučera (oba Čejč). Diváci: 35

SESTAVY

Svatobořice B: Klvaň – Miklík P., Změlík P., Změlík M., Šťastný, Antoš, Šalša, Navrátil, Synek, Bartošík, Randis (Votrubec, Březina, Kolařík, Vavřina, Koutný, Vítek)

Čejč: Mazel – Šagát, Náležinský, Filásek, Zálešák, Kot, Voříšek, Koliba, Vaněk, Dohnálek, Kučera (Sedláček, Miklík D., Rylka, Konečný)

REPORT ZE ZÁPASU

Hostující mužstvo nedokázalo navázat na domácí výkon proti Těmicím a venku znovu inkasovalo čtyři branky. Spartak naopak zvládl i druhý domácí zápas a i tentokrát nedostal gól.

Na první branku se nečekalo dlouho a skóre zápasu otevřel už v páté minutě Marek Změlík. Za dvacet minut přidal tentýž hráč i druhou branku svého týmu.

První půle tak skončila vítězstvím domácích 2:0, kteří si položili slušný základ pro zisk tří bodů.


Ani po přestávce se hostům nedařilo a za celý zápas se jim branku vstřelit nepodařilo. Co se nedařilo Čejči, vycházelo Svatobořicím.

Po hodině hry se prosadil Vavřina a bylo rozhodnuto. V 83.minutě zkompletoval hattrick Změlík a uzavřel výsledek na 4:0.

V tabulce se Svatobořice dostaly na první místo s plným bodovým ziskem a zápasem k dobru. Čejči po druhé porážce v sezóně patří páté místo.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...