Tasov nastřílel Nové Lhotě třináct branek

Také druhé utkání sezóny skončilo pro fotbalisty Nové Lhoty debaklem. Zatímco v prvním kole inkasovali jen desítku, dnes dokonce obdrželi třináct branek.

III.C třída – 2.kolo

FK Nová Lhota – Sokol Hroz. Lhota B 2:13 (0:7)
Branky: 49´ Tomčala, 85´ Huserek – 4´-23´+34´+66´ Durna, 10´+21´+24´ Neumann K., 14´ Neumann M., 55´+58´+69´ Bartošek, 73´ Slovák, 83´ Pavlica. Rozhodčí:  Zíma Zbyněk. Bez ŽK. Diváci: 55

Nová Lhota: Státník – Folvarský, Skalík, Fusek, Vavrek, Malár, Režňák, Kubík, Pavlík, Mikéska, Tomčala

Hroz. Lhota B: Nálepa – Suchý, Neumann M., Uher, Slovák, Neumann K., Bartošek, Durna, Lipčík, Jegla, Frolek

Fotbalisté Nové Lhoty budou v soutěži opět zřejmě jen do počtu. Druhý zápas sezóny a druhý debakl. V prvním kole dostali v Zarazicích jen deset branek.

Domácí premiéra jim vůbec nevyšla, když od Tasova inkasovali ještě o tři branky více. Už první poločas ukázal, kdo bude na hřišti pánem.

Sedm branek v síti domácího mužstva mluvilo za vše. Karel Neumann stihl hattrick na necelou čtvrthodinu, Tomáš Durna na tři góly potřeboval půlhodinku.

V prvním poločase se do střelecké listiny zapsal také Martin Neumann, který ve 14.minutě zvyšoval na 0:3.

Po přestávce gólostroj pokračoval, ale góly začali dávat také domácí. Hned z kraje poločasu snížil Tomčala. To však bylo od Nové Lhoty na dlouho vše.

Za hosty dokázal třemi góly odpovědět Tomáš Bartošek. Mezi jeho branky se vešla čtvrtá trefa Durny. Sokolu se dařilo na co sáhl a odměnou mu byly góly Slováka a Pavlici.

Závěrečné slovo přece jen patřilo domácím, jejichž debakl zmírnil pět minut před koncem utkání Huserek.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]