Deset branek padlo také ve Vracově

Divoký výsledek se zrodil rovněž na hřišti ve Vracově kam zavítali fotbalisté Dolních Bojanovic. Domácí tým je nejhorší mužstvo soutěže a závěrečný duel to jen potvrdil.

Okresní přebor – 25.kolo

FC Vracov – SK Dolní Bojanovice 2:8 (1:5)
Branky: 32´+49´ Říha L. – 8´+45´ Esterka, 12´+15´ Blaha, 20´+52´+89´ Siwiec, 76´ Košutek. Rozhodčí: Janík. ŽK: Schwarzer, Říha L. (oba Vracov). Diváci: 60

Vracov: Merkl – Cizler, Nygrýn (61´ Chovanec), Červinka (46´ Kozák), Schwarzer (46´ Kocurek), Mlček, Polášek (67´ Otépka), Loprais Š., Říha L., Říha V. (76´ Žandovský), Loprais P.

D. Bojanovice: Bílík – Seják, Pazderka (46´ Košutek), Kučí, Bohun M., Půlkrábek, Esterka, Blaha, Siwiec, Stávek, Podrazil

Od úvodních minut to byla hra na jednu branku. Bojanovice se dostaly do vedení v osmé minutě. První gól vstřelil Esterka.

Poté dvakrát během tří minut udeřil Blaha a hosté vedli 0:3. Ve dvacáté minutě přidal čtvrtou trefu Siwiec a s Vracovem to šlo z kopce.

Přesto dokázal Lukáš Říha ve 32.minutě snížit. První půli však ukončil další brankou Esterka, který dostal míč za záda brankáře Merkla.Po přestávce to byli nejprve fotbalisté Vracova, kteří Říhou dokázali ještě jednou snížit, ale z jejich stranu to bylo v utkání vše.

Na tuto branku zareagovat po třech minutách Siwiec a hosté opět odskočili. Nejslabší mužstvo soutěže inkasovalo ještě dvakrát.

Čtvrthodiny před koncem přidal sedmou branku Bojanovic střídající Košutek a výsledek zpečetil v samém závěru Siwiec. Pro něj to byl třetí gól v utkání a tudíž hattrick.

Bojanovice si pojistily čtvrtou příčku v tabulce a vylepšily loňské umístění, kdy skončily na osmém místě. Vracov skončil loni předposlední, letos už byl poslední a sestupuje.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...