Šlágr v 1.B třídě pro Hroznovou Lhotu

Duel druhého týmu s prvním, to byl nedělní zápas kola v 1.B třídě. Hroznová Lhota přivítala lídra z Milotic a soupeře zdolala 5:2. Situace na předních místech tak dostává novou zápletku.

1.B třída – 19.kolo

Sokol Hroznová Lhota – FK Milotice 5:2 (3:2)
Branky: 13´ Schwarzbier, 14´ Lipčík P., 28´ Chrenčík, 47´ (PK) Falešník, 65´ Červenka – 17´ Holub, 31´ Šifel. Rozhodčí: Hanák – Šidlo, Malík. ŽK: Kasan, Antoš (oba Milotice). Diváci: 250

Hroz. Lhota: Smetka – Červenka (67´ Jagoš J.), Vaverka (70´ Bartošek), Bíla, Falešník, Schwarzbier (85´ Jagoš M.), Lipčík L., Gazárek , Lipčík J. (53´ Matyáš), Lipčík P., Chrenčík

Milotice: Grufík – Hofr, Hroudný, Toman (67´ Nedvědický), Zajíc, Holub, Šifel, Kasan (75´ Gergel V.), Habáň, Antoš (70´ Neduchal), Gergel J.

Domácí tým měl svému soupeři co oplácet, podzimní zápas skončil těsnou výhrou Milotic. Dnešní duel tak vyzněl pro Hroznovou Lhotu i s úroky.

Hroznovka dala dva rychlé góly a po patnácti minutách vedla 2:0. Střelecky se prosadila dvojice Schwarzbier s Petrem Lipčíkem.

Milotice však dokázaly velmi rychle zareagovat a snížení si vynutil Holub. Za deset minut už Sokol znovu vedl o dva góly, náskok vrátil na domácí stranu Chrenčík.

Neuběhly ani tři minuty a rozdíl ve skóre byl znovu jen jednobrankový. Poločasový výsledek stanovil Šifel a lídr soutěže byl znovu blízko vyrovnání.Vstup do druhého poločase se Lhotě vydařil na jedničku. Ve 49.minutě proměnil pokutový kop Falešník a na světě byl opět náskok o dvě branky.

Tuto ztrátu už Milotice smazat nedokázaly a ještě jednou inkasovaly. Popáté překonal Grufíka v brance hostů Červenka.

Více branek už utkání nenabídlo a většina z 250 diváků tak musela být spokojena. Výhrou se Hroznová Lhota přiblížila Miloticím na rozdíl tří bodů.

A jelikož zvítězil také Kněždub, který ztrácí o další dva body méně, má soutěž o zajímavý průběh postaráno.

Mohlo by se vám líbit...