Snopek hattrickem zajistil Miloticím na Nesytu remízu

Páteční dohrávkou 10.kola, mezi Nesytem Hodonín a rezervou Milotic, byla definitivně ukončila podzimní část III.A třídy. Poslední duel neměl vítěze a skončil remízou 3:3. 

III.A třída – dohrávka 10.kola

Nesyt Hodonín – FK Milotice B 3:3 (2:2)
Branky: 10´Uřičář, 39´ +55´ Koneček – 22´+30´+76´ Snopek. Rozhodčí: Knotek. ŽK: Toman, Ševčík, Liščinský (všichni Hodonín). ČK: 82´ Toman (Hodonín). Diváci: 70

Nesyt: Měchura Ma. – Kalužík, Toman, Sedlák, Prokš, (90´ Bimka) Valenta, Koneček (75´ Bačák), Krist, Ševčík, Liščinský, Uřičář (46´ Klein)

Milotice B: Grufík – Kotásek (46´ Novák), Hroudný, Měchura Mi.(46´Nedvědický M.), Knotek, Brhlík (60´ Švábek), Budík, Snopek, Holub, Klvaň, Hartman

Oba celky se pohybovaly ve středu tabulky a tudíž se očekával vyrovnaný duel. Už v desáté minutě dostal domácí tým do vedení Uřičář, ale na druhé straně dokázal odpovědět Snopek.

Tentýž hráč pak poslal po půlhodině hry hosty poprvé do vedení. Z náskoku se však Milotice dlouho neradovaly a ještě do přestávky bylo znovu vyrovnáno. Poločasové skóre stanovil Koneček.

T-shock

Zápas jako na houpačce pokračoval také po změně stran. Vedení zpět na stranu Nesytu vrátil Koneček, svou druhou brankou v utkání.

Výborné utkání korunoval Snopek svým třetím gólem čtvrthodiny před koncem a opět vyrovnal. Následně oslabil Hodonín Toman, který musel po druhé žluté předčasně do kabin.

Více už se toho neudálo, a tak dohrávka skončila zaslouženou dělbou bodů. V tabulce se žádné velké změny neudály, Nesyt zůstal sedmý a Milotice osmé.

Mohlo by se vám líbit...