Střelnice v Mikulčicích, Novák vstřelil čtyři góly

Okresní přebor nabídl v sobotu dva zápasy. Ten zajímavější, alespoň co se počtu branek týče, se odehrál v Mikulčicích kam zavítal Starý Poddvorov. Přestřelku lépe zvládl domácí Baník, který svého soupeře porazil 5:4. Čtyřmi góly se na výhře Mikulčic podílel Michal Novák.

Okresní přebor – 4.kolo

Baník Mikulčice – TJ Starý Poddvorov 5:4 (3:3)
Branky: 1´+30´+67´+72´ Novák, 9´ Polák –  5´+12´ Kašík, 29´ Štipský, 84´ Cupal. Rozhodčí: Knotek – Veselý, Šimeček. ŽK: Brablc, Bureš, Polák – Veselský, Kašík, Krupica F., Krupica D., Skočík. ČK: Brablc – Skočík. Diváci: 120.

Mikulčice: Novotný – Šebestík, Brablc, Pitzinger, Kuchynka, Vacenovský, Bureš, Novák (90´ Repka), Polák, Pochylý, Konečný (90´ Anovčin)

St. Poddvorov: Štipčák – Krupica F., Krupica D.,Veselský, Cupal, Štipský (72´ Gebauer), Huy Hoang (75´ Frolec), Horňák (46´ Gertner), Skočík, Kašík, Bařina

Nevídaná přestřelka byla k vidění v Mikulčicích. Baník začal zápas 4.kola okresního přeboru výborně a nad Starým Poddvorovem vedl od první minuty po brance Nováka. Hosté však dokázali velmi rychle zareagovat a Kašík v páté minutě  srovnal.

V deváté minutě vrátil Mikulčicím vedení Polák, ale ve dvanácté minutě opět vyrovnal Kašík. Po necelé čtvrthodině byl stav 2:2 a vypadalo to, že to bude zápas bohatý na góly. Po půlhodině hry vstřelil Štipský třetí gól hostů a ti šli poprvé do vedení.

Ihned po rozehrání se stav znovu měnil a Novák vrátil výsledek do nerozhodného stavu. Do kabin se tak odcházelo při skóre 3:3.

T-shock

Úvodní minuty druhého poločasu se odehráli v klidnějším tempu a na další góly si více než stovka diváků musela chvíli počkat. Až v 65. minutě se znovu prosadil Novák, čímž završil hattrick a vrátil Mikulčicím vedení.

O pět minut později tentýž hráč přidal svou čtvrtou a celkově pátou branku Baníku. Domácí tým se tak během chvíle přiblížil zisku tří bodů.

Utkání se podařilo hostům zdramatizovat v 84. minutě, kdy Cupal vykřesal jiskřičku naděje. Poddvorov však na vyrovnání nedosáhl a odjížděl bez bodu.

Ani jedno mužstvo zápas nedohrálo v plném počtu. Dvě minuty před koncem se nechal po druhé žluté vyloučit domácí Brablc, v poslední minutě jej následoval hostující Skočík.

Mohlo by se vám líbit...