Vracov uhrál s Kostelcem bod po remíze 2:2

Sobotní duel mezi Vracovem a Kostelcem skončil dělbou bodů. Hosté v zápase dvakrát vedli, ale domácí dokázali vždy srovnat krok. Ani jeden tým nedohrál zápas, v 80. minutě šli předčasně do sprch Šona s Davidem.

Okresní přebor – 9.kolo

FC Vracov – SK Kostelec 2:2 (0:1)
Branky: 49´ Kudlík Jiří, 73´ Říha Lukáš  –  20´ Horák David, 62´ David Gabriel. Rozhodčí: Geschwandtner – Zámečník, Hrbáček. ŽK: Sedlák, Říha – Borkovec, Kotásek. ČK: 80´Šona – 80´ David. Diváci: 86

Vracov: Novák – Kadleček, Schwarzer, Tesař, Sedlák, Mlček, Šona, Říha, Herzán, Kudlík, Chytka

Kostelec: Hudec – Černý, Borkovec, David, Horák David, Kvaltin František, Mukenšnábl, Horák Dušan, Talaš, Kvaltin Jan, Kotásek

Úroveň zápasu, který sledovala necelá stovka diváků,  odpovídala postavení obou družstev v tabulce. Oba týma se snažily o útočný fotbal ,který však byl plný nepřesností a postrádal vyšší nasazení hráčů.

V úvodu utkání měla obě družstva několik nepřesných  střeleckých pokusů. Ve 20. min  se ale měnilo skóre , hostující Horák dostal přihrávku do šestnáctky, pohrál si s našimi obránci a tvrdou střelou  prostřelil Nováka v naší bráně.

Do poločasu jsme si vytvořili další šance: ve 23. střílí Chytka z 18m vedle, ve 26. po rohu Tesaře hlavičkuje Říha těsně vedle tyče, ve 36. min bomba Kadlečka z 30 m se odráží od břevna na brankovou čáru a a golman ji tečuje na roh.

V závěru poločasu Otépka nejprve střílí z blízka do golmana ,o chvíli později se uvolnil na velkém vápně a jeho tvrdou střelu vyráží golman na roh.

V úvodu druhé půle zahrozil opět Horák ale střílel z pravé strany těsně kolem tyče. Ve 49.min. zahráváme tr.kop z 28 m , načechraný míč přizvedl hlavou Kudlík do břevna ale v souboji s brankářem se prosadil opět hlavičkou a srovnal na 1:1.

T-shock

V 61. min. využili hosté naší  chybné rozehrávky a David Gabriel se trefil z pravé strany po zemi  na zadní tyč 1:2. O 5 min později Kudlík střílí z 10 m do břevna, v 67. min vyráží Novák z blízka  střelu nebezpečného Horáka , v 73. min po závaru Lukáš Říha vyrovnává střelou z 8 m. 2:2 .

V dalších minutách si Kudlík naběhl po levé straně 3x do šancí, trefil ale jen 2x tyč a po třetí mu míč odskočil.V 80. min. byl po zákeřném faulu na Schwarzera bez míče vyloučen hostující David Gabriel.

Jako mstitel se ukázal nepříčetný Šona, který Davida zbytečně napadl a byl okamžitě vyloučen také. Tím nás oslabil nejen pro závěr utkání , ale i pro několik dalších zápasů.  Takže na břevna a tyče jsme vyhráli 4:0 ale na branky jsme uhráli pouze bod. A to je málo.

autor reportu: Jiří Kudlík