Hrubá Vrbka se dotáhla v tabulce na Petrov

Vzájemný duel mezi Hrubou Vrbkou a Petrovem byl soubojem o třetí místo. To držel Petrov a i přes porážku 0:2 nakonec zůstal na bronzovém stupínku.

III.C třída – 4.kolo

Horňácko Hrubá Vrbka – Sokol Petrov 2:0 (2:0)
Branky: 38´ Procházka, 40´ Blažek Patrik. Rozhodčí: Zíma Zbyněk. ŽK: Blažek P. – Šantavý P., Lončík. Diváci: 60

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Bajko (82´ Mlýnek), Janás (70´ Šmehlík), Kutálek, Peprna, Horák, Blažek P., Blažek J., Procházka (60´ Tomešek), Mikeska (89´ Sládek)

Petrov: Brožek – Grabec, Lončík (51´ Krůtil), Šantavý M., Kundrata, Mikulka, Zezula, Hartman, Macháček, Šantavý P., Vrána (72´ Velísek)

Vcelku vyrovnaný zápas se odehrál v Hrubé Vrbce, kde Petrov statečně vzdoroval domácímu mužstvu. O osudu zápasu se rozhodlo v závěru prvního poločasu, kdy domácí udeřili dvěma slepenými góly.

Jako první se trefil ve 38. minutě Procházka a hned za dvě minuty zvyšoval Blažek na rozdíl dvou branek. Po přestávce už si Vrbka náskok pohlídala. Petrovu si patří nejlepší útok v soutěži, ale v sobotním zápasu střelecky selhal.