Tango v domácím prostředí deklasovalo vedoucí Ostravu

Futsalisté Tanga Hodonín v pátečním večerním druholigovém utkání přivítali vedoucí tým z Ostravy. Soupeř si připsal nečekaný debakl v podobě porážky 2:17. Hodonín se udržel na třetím místě tabulky.

2.liga Východ

Tango Hodonín – VŠB TU Ostrava 17:2 (9:0), diváci: 235
Branky:1. Janulík (Novotný), 3. Doubravský (Levčík), 5. Levčík (Chadzidis), 12. Doubravský (Chadzidis), 14. Chadzidis (Cenek), 15. Buršík (Doubravský), 17. Levčík (Cenek), 18. Levčík (Svoboda), 19. Doubravský (Chadzidis), 24. Hromek (Svoboda), 26. Novotný (Doubravský), 31. Pospiš (Janulík), 33. Pospiš (Cenek), 35. Pospiš (Levčík), 36. Hromek (Kunický), 37. Svoboda, 38. Svoboda – 29. Půda (Kundrátek Patrik), 32. Černohorský (Janita)
ŽK 0 – 35. Půda

Páteční zápas mezi hodonínským Tangem a Ostravou se by dal nazvat šlágrem kola, kdy se utkalo třetí mužstvo s lídrem.

Do utkání mnohem lépe vstoupil domácí tým, který podporovalo více než dvě stovky diváků. Už první půle by v jasné režii Tanga, jenž vedoucímu týmu soutěže nastřílelo devět branek.

Hosté se prakticky k ničemu nedostali a dlouho se nedokázali střelecky prosadit. Kanonáda domácích pokračovala také po změně stran.

Do hostující branky padlo dalších osm gólů. Ke slovu se dostali také ostravští futsalisté, ale dvěma přesnými zásahy jen zmírnili svou porážku.

Tango si v tabulce pojistilo třetí místo, Ostrava i přes třetí porážku v sezóně celé soutěži i nadále kraluje.

ŽK 18. Bidmon – 3. Ryšavý, 20. Buchtík, 32. Loup, 34. Příkrý

V předzápase nastoupil rezervní tým Tanga proti čtvrtému mužstvu tabulky. Brněnský tým, po vyrovnané první půli, rozhodl utkání dvěma góly po přestávce.

1. Kalábek Brno 14 10 1 3 91: 54 31
2. Tango Hodonín B 15 10 1 4 101: 67 31
3. PRO-STATIC Blansko 13 9 2 2 110: 56 29
4. Toka Brno 14 9 0 5 88: 77 27
5. FC Kloboučky 13 8 0 5 71: 59 24
6. Brikety-pelety 15 7 1 7 71: 72 22
7. San Marino DL 14 6 2 6 71: 64 20
8. Amor Vyškov B 13 6 0 7 83: 80 18