Třetí remíza pro rezervní tým Vacenovic

Ani na osmý pokus se béčko Vacenovic nedočkalo vítězství v letošní sezóně. V sobotním duelu proti Násedlovicím tahalo za kratší konec, ale po přestávce nakonec přišlo vyrovnání.

III.A třída – 8.kolo

SK Vacenovice B – Moravia Násedlovice 1:1 (0:1)
Branky: 69´ Kordula – 30´ Svozil Lukáš. Rozhodčí: Šimeček – Filipenský, Kalivoda. ŽK: Frolec – Prokop, Jankůj. Diváci: 60.

Vacenovice B: Novák – Frolec, Procházka, Miléř R., Spěvák (45´ Šťastný), Chvátal, Ingr, Brhel, Nešpor (45´ Gasnárek), Kordula, Miléř Z. (76´ Holeček)

Násedlovice: Lažek – Dobeš, Horák (45´ Szabó), Svozil L., Prokop, Svatoš, Pokorný, Novosad (78´ Svozil M.), Hrdlička, Jankůj, Machala

Jediné sobotní utkání III.A třídy nabídlo vyrovnanou partii mezi rezervou Vacenovic a Násedlovicemi. Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch hostů.

Ti toho také dokázali využít a po půlhodině hry se dostali do vedení. O první změnu skóre se postaral Lukáš Svozil. Hubený náskok si Moravia přenesla i do druhého poločasu.

Domácí trenér udělal po přestávce dvě změny v sestavě, aby oživil hru svého týmu v cestě za vyrovnáním.

T-shock

Kýženého gólu se Vacenovice dočkali až v 69. minutě, kdy srovnal stav utkání Kordula. Do konce zápasu už se ani jednomu týmu vývoj zlomit nepodařilo a rozdělily si po jednom bodu.

Vacenovice tak dosáhly na třetí remízu v sezóně a vítězství jim stále uniká, Násedlovice si pojistily šestou příčku v tabulce.

Mohlo by se vám líbit...