V Tasově bylo hotovo už po první půli

O prvním místu III.C třídy je již rozhodnuto, ovšem každý zápas má stále své kouzlo a každý tým si chce vybojoval co nejlepší umístění. Tasov odehrál s Pískem jen poločas, hosté po přestávce v utkání nepokračovali.

III.C třída – 21. kolo

Sokol Hr. Lhota “B” – Moravský Písek 5:0 (5:0)
Branky: 11´ + 28´ Martinek, 14´ + 40´ Neumann K., 26´ Bartošek Rozhodčí: Zíma Z. Bez ŽK Diváci: 50

Tasov: Jurásek – Suchý, Nekarda, Uher, Neumann M., Neumann K., Bartošek, Durna, Kašpárek, Frolek, Martinek

Písek: Chamrád – Janás, Pyclík P., Pyclík Z., Ťok, Kuban, Štěpáník, Mička, Stuchlík, Matoušek, Píštěk

Utkání v Tasově začalo aktivně především od domácích, po 11 minutách se již mohli domácí hráči radovat. První branku utkání vstřelil Filip Martinek. Vzápětí se slavilo opět, tentokrát zásluhou Karla Neumanna, který nedal brankáři Chamrádovi šanci.

Na další branky se čekalo až do konce první půlhodiny, nejprve zvýšil náskok domácích ve 26. minutě Bartošek. Následně pak přidal svoji druhu branku Martinek a domácí vedli již 4:0.

Poslední branku a tedy i hřebíček do pomyslné rakve Mor. Písku zatloukl ve 40. minutě Neumann. Ten tak odešel z tohoto utkání taktéž s dvoubrankovým počinem.

Pro nedostatek zdravých hráčů hosté už do druhé půle nenastoupili a utkání tak skončilo již po prvním poločase.