Hrubá Vrbka skórovala v Louce už po 9 vteřinách

Dopolední zápas v Louce kam zavítala Hrubá Vrbka nabídl celkem pět branek. Vyrovnaný zápas se rozhodoval v závěrečných minutách, vítěznou branku vstřelil v předposlední minutě hostující Ševečka a rozhodl o výhře 2:3.

Raketový nástup do zápasu mělo hostující mužstvo, které ihned po rozehrání udeřilo a po devíti sekundách otevírá skóre Ševečka – 0:1. Domácí ale zabojovali a vyrovnání přišlo záhy. Ve čtvrté minutě srovnává výsledek David Kučera – 1:1.

Na rychlé góly ve zbývajícím čase první půle už nikdo nedokázal navázat a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ten v úvodu druhé půle zlomil Patrik Blažek a Vrbka znovu vedla – 1:2.

Také na tuto branku dokázala Louka zareagovat a v 65.minutě bylo opět srovnáno, podruhé v utkání se trefil Kučera – 2:2. Vítězná branka pak padla v samém závěru zápasu. Jak do utkání vstoupil, tak jej i zakončil. Ševečka se prosadil také podruhé a rozhodl o výhře Hrubé Vrbka 2:3.

NEDĚLE 30.8.2020

III.C třída – 4.kolo

Sokol LOUKA – Horňácko HRUBÁ VRBKA 2:3 (1:1)
Branky: 4´+65´ Kučera D. – 1´+89´ Ševečka, 52´ Blažek P.; Rozhodčí: Zima I.; ŽK: Mlýnek M., Blažek P. (oba Hr. Vrbka); Diváci: 50

Louka: Grabec – Fišer, Kučera D., Kyncl, Mikulášek, Kučera P., Malůš, Maga E., Staňka, Maga M., Jagoš J. (Podhorný, Těthal, Vlček, Matula, Jagoš P., Škodák, Šimlík)

Hrubá Vrbka: Gabčo – Prachař, Peprna, Sečkář, Mlýnek D., Mlýnek M., Bíla, Blažek P., Blažek J., Janás ml., Ševečka (Kutálek, Slovák, Šuránek, Janás st., Spazier)

Zdroj: is.fotbal.cz, hododnisky-fotbal.cz

You may also like...