Ve finále poháru zdolaly Vnorovy soupeře z Petrova

Finále okresního poháru (VEGA Cup) mezi Petrovem (III.C třída) a Vnorovy (OP) se odehrálo ve středu 30.května na hřišti Hroznové Lhoty. 

FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

Sokol PETROV – Agro VNOROVY 0:2 (0:2)
Branky: 21´ Kočiš, 32´ Vyskočil. Rozhodčí: Knotek – Chromek, Čikl (Rybecký). ŽK: Grabec T. (Petrov). Diváci: 360

Petrov: Čermák – Grabec T., Lončík, Faltýnek J., Palkovič, Janeček, Krša, Macháček Z., Macháček M., Šantavý P., Zlomek (Šantavý L., Kundrata, Kříž, Mikulka, Faltýnek H.)

Vnorovy: Zubatý – Janda, Grabec J., Motyčka, Herodes, Žák, Kočiš, Vyskočil, Bittner, Janoušek, Ježek (Tomeček, Zachar, Pavlíček, Rybka)

Největší návštěva sezóny na zápas okresní úrovně zavítala do Hroznové Lhoty na finále okresního poháru. Téměř 400 diváků sledovalo duel mezi Petrovem a Vnorovy.Utkání se rozhodlo v první poločase, kdy padly obě branky. Papírovým favoritem byly Vnorovy a svoji síly ukázaly i na hřišti.

Úvodní gól padl ve 21.minutě a Kočiš poslal Agro do vedení. Za deset minut skóroval i Vyskočil a mužstvo z okresního přeboru vedlo o dva góly.

Po změně stran už se výsledek nezměnil a vítězem letošního ročníku okresního poháru se staly Vnorovy, které zdolaly Petrov v poměru 2:0.

Přehledné report ze zápasu najdete na webu Sokolu Hroznové Lhoty.

Mohlo by se vám líbit...