VEGA Cup: 2.kolo okresního poháru

Středa nabídla kromě losování 3.kola státního poháru, také utkání VEGA Cupu, tedy okresního poháru. Tam byly na programu zápasy 2.kola.

2.kolo (30.srpna 2017)

Rohatec B – KEN Veselí n/Mor. 4:2 (2:0)
Branky: Duchoslav 2, Rosypálek, Lábadi – Špiruda 2. Rozhodčí: Sedlář. ŽK: Lábadi – Tomeček. Diváci: 56

Vzájemný duel těchto dvou mužstev přinesl šest branek. Zatímco v první půli střílel góly jen Rohatec, po přestávce se přidal i KEN.

Přestřelku nakonec zvládla rezerva Slavoje, která přehrála zarazický výběr v poměru 4:2.

Sokol Petrov – FC Lipov 3:0 (2:0)
Branky: 10´ Benovič, 44´ Janeček, 82´ Mikéska. Rozhodčí: Zima Jakub. ŽK: Faltýnek J. – Čerešňák T. Diváci: 50

Lídr III.C třídy se utkal s Lipovem, hrajícího okresní přebor. Sokol potvrdil velmi dobrou formu z úvodu sezóny a bez větších obtíží soupeře z vyšší soutěže porazil.

V prvním poločase se trefili Benovič a Janeček, třetí trefu zařídil v poslední desetiminutovce Mikéska.

Kordárna Velká n/Vel. B – Baník Mikulčice 4:0 (1:0)
Branky: 10´ Kohůt S., 56´+83´ Jagoš, 75´ Pavlica. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Novotný, Vacenovský L., Šebestík, Pochylý. Diváci: 50

Hosté přijeli do Javorníku ve velmi kombinované sestavě. S domácí drželi krok jen v prvním poločase, který skončil pouze 1:0.

Po přestávce byla Velká opět střelecky aktivnější a tři góly jim daly jistotu snadného postupu do další fáze poháru.

Moravia Násedlovice – Spartak Svatobořice 0:3 kont.

Po zralé úvaze výboru TJ Moravia Násedlovice , realizačního týmu mužů naší TJ a rozhovoru s předsedou OFS Hodonín panem ing. Petrem Kotáskem se z důvodu pracovního vytížení a zranění hráčů odhlašujeme z poháru OFS hodonín. Prosím o zrušení delegace rozhodčího pana Riedla a kontumaci utkání ve prospěch SK Spartak Svatobořice.

Dobeš Richard, jednatel TJ Moravia Násedlovice


Nesyt Hodonín – Agro Vnorovy 2:5 (2:3)
Branky: 25´ Nedvídek, 28´ Sládek – 2´Ježek, 6´ Motyčka, 23´ Vyskočil, 61´ Žák, 87´ Janda. Rozhodčí: Voříšek. ŽK: Ondrovčík, Liščinský (oba Nesyt). ČK : 67´Liščinský (Nesyt). Diváci: 70

Na brzké vedení hostů, kteří ve 23.minutě vedli už o tři góly, dokázali domácí během krátké chvíle dvakrát zareagovat. To však bylo ze strany Nesytu vše. Po přestávce přidaly Vnorovy ještě dva přesné zásahy a dovedly utkání do vítězného konce.

Domácí tým navíc oslabil v 67.minutě Liščinský, které musel předčasně do kabin.

Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, ŽK – NCH – podražení soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře. ČK – pohoršující, urážlivé a ponižující výroky – kritika R v přerušené hře, po obdržení ŽK urazil HR výrazem cos to pískl blbe.

FK Suchov – FC Vracov 3:2 (0:1)
Branky: 48´ Holčík, 71´ Janeska, 80´ Sedláček – 34´ Kaiser, 47´ Říha L. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Horňák Ja., Zemčík – Říha L., Filipenský. Diváci: 50

Hosté překvapili domácí tým, když na začátku druhého poločasu vedli o dva góly. Náskok však neudrželi a přišlo snížení a také otočka.

Suchov v posledních dvaceti minutách zapnul na vyšší obrátky a výsledkem byly dva góly, které jej posunuly do dalšího kola.

SK Vacenovice B – SK Kostelec 5:1 (3:0)
Branky: 5´ Krist, 37´ Jakubíček, 43´ Grufík, 49´ Gasnárek, 82´ Nešpor –  84´ Kvaltin J. Rozhodčí: Kalivoda. ŽK: Horák Da., Kotásek. Diváci: 40

Vacenovice si vytvořily tříbrankové vedení již v prvním poločase. Po přestávce mohl zvýšit gólman Jaštík, ale penaltu kopl prach bídně a navíc ani netrefil branku.

Přesto domácí výběr po přestávce přidal ještě dva góly. Kostelec už stačil pouze snížit a v závěru mohl ještě inkasovat, ale  Vacenovice trefily jen břevno.

1.FC Čejkovice – FK Šardice 1:4 (1:1)
Branky: 45´Bezůšek – 17´+46´(PK) Vacula, 54´ Brhel, 55´ Maruška. Rozhodčí: Zámečník. ŽK: Veselský (Čejkovice). Diváci: 80

Favorizovaní hosté se trápili jen v prvním poločase, když v jejím závěru přišli o hubený náskok. Po změně stran proměnil Vacula penaltu a další dva góly v krátkém sledu znamenaly postup obhájce trofeje.

You may also like...