Velká nad Veličkou veze z Rohatce tři body

První kolo 1.A třídy proti sobě svedlo mužstva Rohatce a Velké nad Veličkou. Utkání nabídlo tři branky a všechny vstřelili hosté, jednu však do vlastní sítě. Velká zvítězila 2:1.

1.A třída, sk. B – 2.kolo

Slavoj Rohatec – Kordárna Velká n/Vel. 1:2 (0:1)
Branky: 66´ vlastní (Spazier O.) – 5´ (PK) Spazier M., 73´ Janda. Rozhodčí: Štipčák – Dufek, Jonáš. ŽK: Netík – Sládeček, Kohůt P., Kohůt M., Spazier O., Mikeska. ČK: 57´ Šimánek (Rohatec). Diváci: 80

Rohatec: Jüstel  – Netík, Dohnálek, Bajko (61´ Konečný), Ruszkowski, Schenel, Salajka (80´ Lábadi), Petrák, Herzán, Vajda, Šimánek

Velká: Sládeček – Mikeska, Horák, Valášek, Spazier M. (89´ Štefánek), Janda, Novotný, Kohůt P. (64´ Kohůt M.), Hrbáč (86´ Hrbáč), Janás, Spazier O.

Na první mistrovské utkání Rohatce a Velké byla zvědava necelá stovka diváků. Zápas přinesl tři góly a také jednu červenou kartu.

Na úvodní branku se nemuselo dlouho čekat. Již v páté minutě byla nařízena penalta ve prospěch hostujícího mužstva.

K pokutovému kopu se postavil postavil tradiční exekutor v podobě Marka Spaziera a ten se nemýlil, hosté tak šli brzy do vedení.

V dalším průběhu se na další góly muselo čekat, a tak poločas skončil hubeným vítězstvím Velké na Veličkou.

Druhý poločas ovlivnilo vyloučení domácího Šimánka, který musel předčasně do sprch v 57.minutě.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, kopnutí soupeře úmyslné ze strany do nohy v nepřerušené hře mimo souboj o míč ,míč vzdálen od přestupku cca 15m (zraněný protihráč utkání dohrál)

I přes oslabení stačil Slavoj vyrovnat skóre, když v 66.minutě překonal vlastního brankáře Ondřej Spazier a utkání dostalo nový náboj.

Přesilovku o jednoho hráče však hosté dokázali přece jen zužitkovat. Vítěznou trefu obstaral v 73.minutě Janda.

V poslední čtvrthodině už se ani jeden z týmů nedokázal střelecky prosadit a Velká hubený náskok udržela až do závěrečného hvizdu.

Další sobotní výsledky

Sokol Krumvíř – Sokol Hroz. Lhota 2:1 (2:1)
Branky: Ondroušek, Hoša – Vaverka

SK Rakvice – MFK Vyškov B 2:1 (2:1)
Branky: Peš, Havlena – Lička

Mohlo by se vám líbit...