Velká přehrála v dohrávce Velké Pavlovice

Ve čtvrtek dopoledne se v Javorníku hrálo nedohrané utkání 7.kola 1.A třídy mezi Velkou nad Veličkou a Velkými Pavlovicemi. Zápas zvládli lépe domácí, kteří soupeře porazili o tři góly.

1.A třída, sk. B (dohrávka 7.kolo)

Kordárna Velká n/Vel. – Slavoj Velké Pavlovice 4:1 (1:1)
Branky: 10´ Mička, 57´ Spazier M., 72´+90´ Spazier O. – 27´ Kruták. Rozhodčí: Malimánek – Hanák, Polonec. ŽK: Horák, Spazier M., Novotný, Janda R. – Nesvatba, Poláček. Diváci: 65

Velká n/Vel.: Sládeček – Mikeska, Mička, Horák (84´ Štefánek), Spazier M., Valášek, Janda P., Novotný, Kohůt (55´ Rumíšek), Janda R. (55´ Hrbáč), Spazier O.

V. Pavlovice: Chromek – Žaloudek, Nesvatba, Rozbořil (68´ Vdoleček), Šebesta, Havlík, Kruták (78´ Koch), Záblacký, Poláček, Straka, Stehlík

Úvodní utkání 7.kola bylo přerušeno ve 38.minutě, kvůli nezpůsobilému hřišti. V té době už domácí vedli 1:0 po brance Marka Spaziera.

Opakované utkání bylo naplánováno do Javorníku hodinu před obědem a Velká jej dokázala dovést do vítězného konce.

Na první gól se čekalo jen deset minut, když skóre zápasu otevřel Mička. Vyrovnávací branka přišla o sedmnáct minut později, trefil se hostující Kruták.

Tímto výsledkem skončil také první poločas. Po změně stran už se do černého trefovali jen domácí, kteří překonali Chromka v bráně Pavlovic hned třikrát.

Vítěznou branku si připsal po necelé hodině hry Marek Spazier, jenž se tak prosadil také v tomto opakovaném utkání.

O čtvrthodiny později se do střelecké listiny zapsal také Ondřej Spazier a tentýž hráč, v poslední minutě zápasu, zpečetil výsledek svým druhým gólem.

Velká se v tabulce posunula na sedmou příčku s dvanácti body, Slavoj je na desátém místě se šesti bodíky.