Divoká přestřelka skončila remízou

Utkání Velké proti Lednici bylo ve znamení bojů o střed tabulky I.A. třídy skupiny B. Vyrovnaný zápas nabídl šest branek a skončil dělbou bodů.

1.A třída, sk. B

Kordárna Velká n/Veličkou – Moravan Lednice 3:3 (1:1)
Branky: 5´ P. Janda, 61´ vlastní, 70´ Horák – 31´ Janulík, 51´ Tetur, 90´ Očenášek. Rozhodčí: Kugler Patrik – Putna Pavel, Němeček Stanislav. Delegát: Chromek. ŽK: Horák, Valášek, Rumíšek – M. Vejvančický, Tetur, T. Wolgemuth. Diváci: 168

Velká: Sedláček – Mikeska, Horák, Mička, Valášek, Spazier, P. Janda (77´ Štefánek), Rumíšek, Pavlica (69´ Janás), R. Janda (74´ Koželuha)

Lednice: Fibingr – R. Vejvančický, Kolaja, M. Vejvančický (74´ Beneš), Očenášek, Kovář (66´ Machovský), Tetur (72´ Sedláček Roman), D. Wolgemuth, Radek Sedláček, T. Wolgemuth, Janulík

Lednice si přijela do Velké s cílem získat další body proti celku z Hodonínska, začátek se jí však nepovedl a domácí šli zásluhou Petra Jandy v 5. minutě do vedení.

To jim vydrželo až do 31. minuty, kdy se prvním střelcem Lednice stal Janulík. Vyrovnaná první půle další branku nepřinesla a hráči tak odešli do šaten za stavu 1:1.

fine486x60.gif

Po poločase si vyzkoušeli vedení i hráči Lednice, prosadil se Ivo Tetur a po 51. minutách vedli hosté 1:2. Domácí však odpověděli záhy, pouze 10 minut trvalo vedení Lednice. V 61. minutě přišel nešťastný moment, kdy si dal vlastní branku kapitán David Wolgemuth.

20 minut před koncem šla Velká opět do vedení, tentokrát se prosadil Petr Horák a domácí měli nakročeno pro 3 body. Ovšem hostující Zdeněk Očenášek vyrovnal v 90. minutě a srovnal tak na konečných 3:3.

Divoký průběh zápasu, kde oba celky vedly skončil nakonec dělbou bodů a remízou.

 

Mohlo by se vám líbit...