Veselí vyhrálo a vše má ve svých rukou

Krumvíř v sobotu po divokém závěru utkání ztratil plný bodový zisk ve Velké a nabídl Veselí šanci jít do čela.

I.A třídy sk. B – 25. kolo

FC Veselí n/Mor. – Blatnice 3:0 (3:1)
Branky: 21´ + 43´ Vaďura, 22´ Pollák – 53´ Peřina Rozhodčí: Licek Jan – Hanák Radim, Jonáš Petr Delegát: Koráb Marcel, Strouhal Miroslav ŽK: Joch – Vavřík, Schmeister Diváci: 320

Veselí: Motyčka – Symerský, Joch (90´ Růžička), Valenta, Hodonský D., Radmil, Pollák (84´ Hodonský J.), Klimek, Šebesta, Vaďura (68´ Janík), Vardan

Blatnice: Zeman – Vavřík, Naňák, Rybníkář, Cícha Jakub, Peřina, Schmeister, Vaněk D., Cícha Jan, Vaněk K., Janík

Utkání, ve kterém chtělo Veselí vzhledem k vývoji v 1.A třídě naplno bodovat, stála nepříjemná překážka v podobě zachraňující se Blatnice.

Diváky ve Veselí rozjásala 21. minuta a branka, kterou dokázal do Zemanovy sítě vstřelil Martin Vaďura, jenž dostal přednost v základní sestavě před Janíkem.

T-shock

Diváci se nestihli usadit a jásali opět, Pollák minutu po úvodní brance zvyšoval na 2:0 a Veselí mířilo za plným bodovým ziskem. Tečka za prvním poločasem přišla v poslední pětiminutovce, Martin Vaďura skóroval podruhé a veselský náskok tří branek byl na světě.

Do druhého poločasu vstoupili hosté ve snaze snížit a pokusit se odvézt nějaké body z “derby”. Snížení se svěřenci trenéra Ondry dočkali v 53. minutě, autorem branky byl blatnický Peřina.

Skvělá divácká kulisa, v podobě 320 diváků se dalších branek nedočkala. Veselský cíl byl však splněn a domácí hráči si tříbodovým ziskem zajišťují luxusní pozici před posledním kolem, neboť jdou do čela tabulky a mají postupové propočty ve svých rukou.

Mohlo by se vám líbit...