Dubňany nasázely Veselí šest branek na jeho hřišti

Debaklem skončil sobotní duel pro fotbalisty Veselí nad Moravou, kteří na vlastním trávníku dostaly od Dubňan šest branek a prohrály hladce 0:6.

V loňské nedohrané sezóně mířilo Veselí za postupem. Letos je to jiná písnička a ve dvou duelech mají na kontě nula bodů a jedenáct inkasovaných branek.

Baník vstoupil do sezóně bez větších obtíží, odehrál dva zápasy s plným bodovým ziskem, s velmi aktivním skóre 10:1 mu patří první místo.

Po čtvrthodině bylo hotovo. Dubňany poprvé udeřily v deváté minutě, kdy penaltu proměnil Zelinka. Následně se během minutě trefili Hlaváč a Noga.

Krátce po začátku druhého poločasu přidal čtvrtý gól Čerňan a v závěrečných minutách debakl dokonali střídající Silný a Zelinka, jenž se prosadil podruhé v zápase.

1.A třída, sk. B – 3.kolo (druhé hrané)

FC VESELÍ NAD MORAVOU – Baník DUBŇANY 0:6 (0:3)
Branky: 9´(PK)+80´ Zelinka, 13´ Hlaváč, 14´ Noga, 46´ Čerňan, 78´ Silný; Rozhodčí: Musil – Malík, Dufek; Bez ŽK; Diváci: 105

Veselí n/Mor.: Dančík – Maněk (60´ Soviš), Symerský (17´ Zbytek J.), Suttner (51´ Zbytek F.), Brákora, Sedlář, Chytka, Suchánek, Vaďura, Kuchař, Vardan

Dubňany: Nedvědík – Hlaváč, Juřica, Dekař, Noga (73´ Silný), Soldán (80´ Krejčiřík), Chludil, Janík, Fatěna, Čerňan (71´ Hofírek), Zelinka

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...