Potřetí za sebou ztratily Nenkovice body, když v domácím prostředí remizovaly se Starým Poddvorovem. Na vedoucí gól Kuchaře odpověděl v závěru z penalty Kašík a body se dělily.

Okresní přebor

Sokol NENKOVICE – TJ STARÝ PODDVOROV 1:1 (0:0)
Branky: 47´ Kuchař František – 82´ Kašík Lukáš (PK); Rozhodčí: Rotter – Hlavinka, Hlaváč;  Fauly13:17; Rohy: 4:2; ŽK: Polcr Jan, Stehno Radim – Tesař Bronislav, Horný Michal

Nenkovice: Schöfr Pavel – Klíč David, Černohorský Michal, Kováč Peter, Válek Viktor, Stehno Radim, Pospíšil David, Kuchař František, Bayer Jaroslav, Černohorský Martin, Pospíšil Daniel, Polcr Jan, Raus Daniel;

Starý Poddvorov: Jaroš Jaroslav – Blaha Martin, Vacenovský Tomáš, Mazůch Erik, Tesař Bronislav, Gebauer Richard, Albert Miloš, Gertner Radek, Žurovec Radek, Lacko Tibor, Svoboda Roman, Skočík David, Horný Michal, Kašík Lukáš, Bařina Pavel, Foltýn Tomáš;

Duel dvou sousedů v tabulce nabídl vyrovnanou partii. Obě mužstva od sebe dělil pouhý bod. Nenkovice se na jaře doma představily jen jednou a porazily Lipov 2:0.

Poddvorov hrál u soupeře dvakrát s bilancí jedné výhry a porážky. Přesto byli hosté mírným favoritem, protože na jaře vybojovali devět bodů, Nenkovice pouze pět.

První poločas góly nepřinesl, vše podstatné se odehrálo až po změně stran. Úvod do druhého poločasu vyšel domácímu výběru.

Hned po dvou minutách se Sokol dostal do vedení. Po dlouhém autu se míč na dvakrát dostal ke Kuchařovi a ten tvrdou ranou nedal hostujícímu brankáři šanci.

Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale dlouho se jim nic kloudného vymyslet nepodařilo. Až přišla 82.minuta a pokutový kop.

Střelu Horného zablokoval v pokutovém území Stehno, který v pádu zřejmě zahrál rukou (z videa se to přesně určit nedá) a rozhodčí nařídil penaltu.

K té se postavil Kašík a bez problémů ji proměnil. Zbývající minuty už změnu ani na jedné straně nepřinesly a oba týmy braly po jedno bodu.

Video ze zápasu

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]