Víkendový výsledkový servis (16.-17.6.2018)

Poslední hrací víkend letošního ročníku začal už v pátek, kdy byly na programu předehrávky. Okresní i krajské soutěže končí již v sobotu, kdy se hrají všechny zápasy. Několik dorosteneckých utkání se dohrává v neděli.

Divize

Břeclav – Bzenec 0:3 (0:1) – hráno 15.6.2018
Branky: Hubr, Šimánek, Paták

Krajský přebor

Bosonohy – Mutěnice 2:0 (1:0)
Branky: Chalupský, Belko

Lanžhot – Veselí n/Mor. 8:0 (4:0)
Branky: Čambal 3, Kleiber 2, Vrábel 2, Bartoš

1.A třída, sk. B

Velká n/Vel. – Krumvíř 1:0 (0:0) – hráno 15.6.2018
Branka: Janda P.

Kyjov – Blatnice 3:2 (1:0) – hráno 15.6.2018
Branky: Dufek 2, Chytka – Vaněk, Macko (PK)

Lednice – Dubňany 1:1 (1:1)  – hráno 15.6.2018
Branky: Fóbl – Sviták

Milotice – Rakvice 5:4 (5:3)
Branky: Antoš 2, Holub, Šifel, Klvaň – Havlena, Bílek, Peš, Juřena

Hroznová Lhota – Dražovice 5:1 (3:0)
Branky: Lipčík P. 3, Červenka, Maněk – Starý

Ratíškovice – Rohatec 4:1 (4:1)
Branky: Bábíček 2, Ščevík, Jankůj – Schenel

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Křepice 4:0 (2:0)
Branky: Březina 3, Páleník

Velké Bílovice – Strážnice 2:0 (0:0)
Branky: Svoboda, Osička R.

Uhřice – Nikolčice 5:0 (2:0)
Branky: Trčka 2, Neumann 2, Kopřiva

Char. Nová Ves – Kněždub 1:0 (0:0)
Branka: Holota

Hovorany – Vacenovice 2:4 (1:3)
Branky: Ivan O., Ondroušek – Mírovský (PK), Špaček, Brezina, Procházka


Okresní přebor

Ždánice – Dolní Bojanovice 4:1 (2:1)
Branky: Handlíř 2, Snášel, Marčík (PK) – Blaha V.

Nenkovice – Žarošice 3:1 (3:0)
Branky: Pospíšil Dav., Kováč, Polcr – Žaroský (PK)

Lipov – Bukovany 5:3 (4:1)
Branky: Halíček 3, Čerešňák M., Dobrovský P. – Svoboda J. 2, Fila

Vnorovy – Kostelec 1:2 (1:1)
Branky: Motyčka – Lochman V., Kotásek

Dambořice – Mikulčice 4:2 (1:0)
Branky: Luskač 2, Dobeš 2 – Stráník 2

Radějov – Svatobořice 1:2 (1:2)
Branky: Šmach – Baťa 2

Starý Poddvorov – Šardice 1:0 (0:0)
Branka: Žurovec

III.B třída

Domanín – Vřesovice 1:3 (0:3)
Branky: Ryba – Možíš Z. 2, Možíš L.

Archlebov – Ježov 2:1 (1:1)
Branky: Machálek, Němec T. – Kozák

Bohuslavice – Žeravice 3:1 (0:0)
Branky: Franta, Vykouk, Maga – Zemánek

Sobůlky – Žádovice 4:0 (2:0)
Branky: Fridrich 2, Buštík, Rauš

Ždánice B – Želetice 6:4 (1:2)
Branky: Mlčák 2 (1 z PK), Pavlech, Kořínek, Macourek, Komárek – Křižka 2, Gregorovič, Zálešák

Moravany – Věteřov 5:1 (2:1)
Branky: Bařina 3, Jašíček 2 – Sklenář




MSDD – starší dorost

Kyjov – Blansko 1:5 (0:4)

Hodonín – Kohoutovice 7:1 (3:0)

MSDD – mladší dorost

Kyjov – Blansko 1:5 (0:1)

Hodonín – Kohoutovice 11:1 (6:0)

Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B – Boskovice 0:5 (0:4)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B – Boskovice 5:3 (2:2)

1.třída – dorost

Ratíškovice – Rohatec 1:3 (1:1) – hráno 15.6.2018
Branky: Cigánek – Daniel, Pekařík, Gloz

Podluží – Dolní Bojanovice 2:2 (0:0)
Branky: Markov, Koubek – Geschwandtner, Lekavý

Mutěnice – Svatobořice 12:0 (8:0)
Branky: Lamáček P. 5, Weigl P. 2, Lamáček F., Opluštil, Weigl R., Růžička, Esterka

Velké Bílovice – Bzenec 4:1 (2:1)
Branky: Pavka 2, Salajka, Šmída – Uhlíř

Velké Pavlovice – Hroznová Lhota 4:1 (1:1)
Branky: Havlík 3, Otáhal – Matyáš

Velká n/Vel. – Krumvíř/Klobouky 1:0 (1:0)
Branka: Prášek O.