Vítězové III.A třídy a OP vstupují do Krajského poháru

Vítěz III.A třídy –  FK Šardice a suverén OP – SK Kozojídky vstupují ve středu do 1. předkola Krajského poháru.

Krajský pohár JmKFS – 1. předkolo

V článku před měsícem jsme Vás informovali o rozlosování a informacích ke Krajskému poháru. Nyní nastává čas samotných utkání 1. předkola, kde budou figurovat i mužstva z Hodonínska.

SK Kozojídky – FK Blatnice
Datum:
středa 26.7.2017
Čas:
17:30

Nováček I.B třídy, který doslova proletěl OP (při zisku 68 bodů, skóre 107:21) v loňské sezoně nyní poměří síly s celkem Blatnice, která se potácela ve spodní čáti tabulky I.A třídy. Ovšem nyní se podle dostupných informací mužstvo dosti omladilo a příslušnost I.A třídy však zůstala pod Antonínkem.

Fotka uživatele Roman Grombíř.

Brankář Kozojídek Roman Grombíř s pohárem pro vítěze OP
Zdroj: FB Roman Grombíř

A tudíž nově příchozí mladíci budou složit z velké části jako motor týmu. Blatnici se v přípravě podařilo zdolat Nedakonice 6:3 a remizovat ve Vnorovech 2:2. Zdá se tedy, že fanoušci se budou moci o připravenosti obou týmů přesvědčit již tuto středu.

FK Šardice – FC Kyjov 1919
Datum: středa 26.7.2017
Čas: 17:30

Další z mužstev, který se ve své okresní soutěži se soupeři moc nepáral byly Šardice. Ty si zajistily prvenství a postup do OP s náskokem 19 bodů a celkovým skórem 101:18.

Jejich soupeřem v prvním předkole bude 10. tým I.A třídy z loňského ročníku, který zažíval během celého ročníku skvělé i smutné chvíle a nyní bude jistě chtít vstoupit do nové sezony o poznání lépe, i co se týká Krajského poháru.

Krajský pohár tedy začíná již ve středu, jeden z minulých vítězů – FC Veselí, vstupuje až do 1. kola, stejně jako Mutěnice.

Fotka z utkání FC Kyjov 1919 – Krumvíř
Zdroj: www.fckyjov1919.cz

 

Mohlo by se vám líbit...