Vlkoš i Násedlovice nastřílely po čtyřech gólech

Tři duely ve III.A třídě přinesly dvě vítězství pro domácí mužstva. Uspěl Vlkoš, který přehrál béčko Milotic a také Následlovice, jenž zdolaly Čejč. Bezbranková remíza se zrodila v Prušánkách, kde hrál Vracov.

III.A třída – 7.kolo

Sokol Vlkoš – FK Milotice B 4:2 (3:1)
Branky: 3´+26´ Sládek, 12´ Klajba, 46´ Nastasa – 31´ Vašulka, 77´ vlastní (Sobotka). Rozhodčí: Hýbl – Ingr. ŽK: Šohajda, Vrána – Vašulka. Diváci: 30

Vlkoš po čtyřech zápasech znovu naplno bodoval. Základ si vytvořil již v prvním poločase, kdy dokázal vstřelit dvě branky. Během první půlhodiny se prosadili dvakrát Sládek a Klajba. Za hosty snižoval Vašulka.

Po přestávce udeřil Nastasa a bylo prakticky rozhodnuto. Hosté z Milotic dokázali už jen snížit, když vlastního brankáře překonal Sobotka.

Podlužan Prušánky – FC Vracov 0:0
Rozhodčí: Kukula – Bílek, Kudlík. ŽK: Zálešák – Říha L., Pospíšil. Diváci: 35

Vyrovnaný duel mezi trápícím se Podlužanem a Vracovem hrstce diváků branku nenabídl. Prušánky získaly do tabulky teprve druhý bod, Vracov potřetí v sezóně remizoval a drží se na sedmém místě.


Moravia Násedlovice – SK Čejč 4:1 (1:0)
Branky: 19´ Pokorný, 47´ Dobeš, 77´ Dozbaba, 87´ Bacala – 70´ Kolařík. Rozhodčí: Hrbáček. ŽK: Filásek, Koliba, Koutný (vš. Čejč). Diváci: 40

Třetí tým tabulky ukázal svoji sílu, ale neměl to vůbec jednoduché. Domácí po prvním poločase vedli jen o jednu branku. Krátce po přestávce navýšil Dobeš.

Šanci pro hosty vykřesal Kolařík, ale další trefy Dozbaby a Bacala rozhodly o vítězství Násedlovic. Moravia si udržela třetí flek, Čejč je na předposlední pozici.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...