Vnorovy vládnou okresnímu přeboru a Lukáš Kočiš střelcům

Po dalším kole okresních soutěží tady máme další krátký pohled do statistik. Kdo v jednotlivých soutěžích vede tabulky a kdo vládne střelcům na okrese. Odpovědi najdete v článku.

V OP dál suverénně sládnou Vnorovy, které mají po jedenácti zápasech na kontě deset výher a pouze jednu porážku. Navíc disponují nejlepším útokem i obranou soutěže.

Na prvním místě mají náskok osmi bodů na dvojici Dolní Bojanovice a Dambořice. Na opačném konci tabulky najdeme Nenkovice, jenž dosud vybojovaly pouze jeden bod a stále čekají na vítězství.

Střeleckým tabulkám vládne Lukáš Kočiš (Vnorovy), když už dokázal vstřelil 18 branek. O pět gólů méně nastřílel Pavel Šantavý (Petrov) a o další gól zpět je Michal Kočiš (Vnorovy).

OKRESNÍ PŘEBOR

Pořadí střelců

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Lukáš Kočiš SK Agro Vnorovy 18
2. Pavel Šantavý Tělocvičná jednota Sokol Petrov 13
3. Michal Kočiš SK Agro Vnorovy 12
4. David Zouhar SK Žarošice 10
5. Luděk Baťa SK Spartak Svatobořice – Mistřín, o.s. 9

Tabulka soutěže

[team_standings id=”13493″ title=”OKRESNÍ PŘEBOR” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

III.A TŘÍDA

Ve III.A třídě jsou lídrem Mikulčice, které ještě neokusily hořkost porážky. Náskok mají čtyř bodů na Vlkoš, ten má však jedno utkání k dobru.

Na posledním místě je rezerva Vacenovic, která dokázala vybojovat jen tři body za jedno vítězství. Mají ale odehrán o jeden zápas méně.

Střeleckým tabulkám kraluje Adam Čechovský (Čejkovice), který zaznamenal 11 gólů a drží prapor předposledního týmu soutěže hodně vysoko.

Pořadí střelců

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Adam Čechovský 1. FC Čejkovice 11
2. Petr Jankůj Tělovýchovná jednota Moravia Násedlovice 9
3. Bronislav Otruba Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z. s. 8
4. Tomáš Čada Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z. s. 7

Tabulka soutěže

[team_standings id=”13492″ title=”III.A TŘÍDA” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

III.B TŘÍDA

Souboj Žádovic a Sobůlek probíhá na dálku ve III.B třídě. Zatím jsou první Žádovice o tři body zpět jsou Sobůlky, ale ty mají o jedno utkání méně. Obě mužstva shodně jedenkrát prohrála.

Na konci tabulky najdeme Lovčice s jednou výhrou a překvapivě i Moravany, jenž získaly o bod více.

Nejlepším střelcem soutěže je Marek Dohnálek (Sobůlky), který dokázal vstřelit už 16 branek a jen dvě trefy mu schází na nejlepšího okresního střelce.

Pořadí střelců

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Marek Dohnálek TJ Sokol Sobůlky z.s. 16
2. Lukáš Říha FC VRACOV z.s. 14
3. Filip Gebhart Tělovýchovná jednota Sokol Žádovice, z.s. 14
4. Lukáš Farmačka Tělovýchovná jednota Sokol Žeravice 10

Tabulka soutěže

[team_standings id=”13491″ title=”III.B TŘÍDA” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

III.C TŘÍDA

Ve III.C třídě hrají prim Suchov, který díky lepšímu skóre drží první místo před Moravským Pískem. Ten má k dobru jedno utkání.

Na posledních dvou příčkám jsou Těmice a Louka, oba soupeře odděluje pouze skóre.

S 12 góly vládne střelcům František Ševečka (Hrubá Vrbka), o gól zpět je Petr Šmach (Radějov), následuje trojice fotbalistů Suchova.

Pořadí střelců

Pořadí Jméno Klub Góly
1. František Ševečka TJ Horňácko Hrubá Vrbka 12
2. Petr Šmach Tělovýchovná jednota Sokol Radějov 11
3. Milan Mikeska FK SUCHOV z. s. 10
4. Jiří Janeska FK SUCHOV z. s. 10
5. Jakub Horňák FK SUCHOV z. s. 6

Tabulka soutěže

[team_standings id=”13488″ title=”III.C TŘÍDA” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...