Vracov doma jen remizoval s Mikulčicemi

Fotbalisté Vracova byli posledním týmem, které v letošním ročníku neztratil ani bod. Vše změnil sobotní hodový zápas s Mikulčicemi, který skončil remízou 2:2. Hosté vedli o dvě branky, ale k vítězství zápas nedotáhli.

Lídr soutěže zaváhal v domácím prostředí s Mikulčicemi a ze zápasu bral jen bod. Hosté vstoupili do utkání lépe a jedinou branku první půle vstřelil Osička.

Po změně stran přidal druhou branku hostů Šebestík. Vracovu se podařilo během sedmi minut srovnat výsledek na 2:2, když se postupně prosadili Žandovský a Říha. Otočit zápas už se domácímu výběru nepodařilo a z hodového zápasu vybojovali jen bod.

SOBOTA 16.10.2021

III.A třída – 2.kolo (desáté hrané)

FC VRACOV – TJ MIKULČICE 2:2 (0:1)
Branky: 62´ Žandovský, 69´ Říha – 13´ Osička, 55´ Šebestík; Rozhodčí: Pavlica; ŽK: Říha, Vrážel, Svoboda, Žandovský – Jánoš, Tvarůžek; Diváci: 120

Vracov: Zálešák – Goliáš, Kosíř, Říha, Loprais Š., Mlček, Vrážel, Svoboda, Loprais P., Žandovský, Ondříšek (Půček, Kozák, Bartoněk, Polanský, Gaspar, Knee, Růžička)

Mikulčice: Jaroš – Karbus, Král, Jánoš, Glos, Lipták, Tvarůžek, Kuchynka, Brablc, Hubáček, Bohunský (Šebestík, Osička, Kašperlík, Svobodník)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...