Vracov se s Mikulčicemi rozešel smírně

V jediném sobotním zápase okresního přeboru se proti sobě postavila mužstva Vracova a Mikulčic. Každý z týmu ovládl jeden z poločasů a utkání skončilo nakonec remízou.

Okresní přebor – 23.kolo

FC Vracov- Baník Mikulčice 2:2 (0:2)
Branky: 53´ Loprais, 81´ Říha – 26´+32´ Polák. Rozhodčí: Riedl – Dufek, Hýbl. ŽK: Schwarzer – Doza. ČK: 63´ Vacenovský (Mikulčice). Diváci: 100

Vracov: Merkl – Nygrýn, Červinka, Schwarzer, Chovanec, Mlček, Loprais, Říha L., Říha V., Kocurek, Žandovský (48´ Kozák)

Mikulčice: Novotný – Doza, Pitzinger, Vacenovský, Novák, Polák V., Pochylý, Konečný (8´ Polák L.), Štipský, Anovčin, Čechovský

Hosté byli techničtější než domácí tým, který se sice snažil ale hodně kazil přihrávky, což ho stálo dost sil.

První poločas rozhodl dvěma brankami hostující Polák. Tu první vstřelil ve 26.minutě a druhý přesný zásah přidal o šest minut později. Vracov se tolik potřebného gólu nedočkal, vše si ale vynahradil po přestávce.

Z kraje druhé půle vstřelil kontaktní branku Loprais a domácí šli za vyrovnáním. Hosté jim to také poněkud usnadnili, když se v 63.minutě nechal vyloučit Vacenovský.

Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, 63´ – ČK – H6 – HNCH – urážka R v nepřerušené hře (ty pičo, ty čuráku).Ve závěru utkání málem hosté doplatili na úzký kádr a po zranění dvou hráčů a vyloučení Vacenovského dohrávali v devíti lidech. Vyrovnání zařídil v 81.minutě Říha.

Dvě minuty před koncem nedokázal proměnit tutovku domácí hrající trenér Vít Říha, když se mu míč na brankové čáře u pravé tyče zapletl mezi nohama skončil v autu.

Z protiútoku ještě střela hostujícího útočníka těsně minula domácí bránu a tak utkání skončilo dělbou bodů. Vracov potřeboval vyhrát, aby si uchoval teoretickou šanci na záchranu. Zisk bodu pro něj znamená sestup.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...