Výhru Hodonína doprovázely 4 žluté, 1 červená karta a 2 penalty

V 11. kole MSD-D čekal na fotbalisty Hodonína soupeř z Pelhřimova, domácí v zápase potvrdili roli favorita na vítěze celé MSD-D.

MSD-D – 11.kolo

FK Hodonín – Pelhřimov 3:1 (2:1)
Branky: 18´Polách, 30´Mareš, 79´Šturma (PK) – 35´Čížek (PK) Rozhodčí: Zaoral – Řezníček, Kulička ŽK: Petráš, Masaryk, Polách – Poul Diváci: 305

Hodonín: Petráš – Mareš, Konečný, Kyselka, Paděra, Bartoš (83´Hesek), Šturma, Červinek, Holešinský (85´Varmuža), Masaryk, Polách (89´Dovhanyuk)

Pelhřimov: Čermák – Čížek, Pícha, Kmoch (83´Horký), Obranec (70´Pikl), Homolka, Poul, Bartoň (80´Ryšavý), Vacek, Sládok, Poul

Většina podstatného se odehrála již v první půli. Domácí střelec Tomáš Polách otevíral skóre v 18. minutě.

Domácí zvyšovali na 2:0 zásluhou hodonínského opět Tomáše, tentokrát však Tomáše Mareše po půl hodině hry.

Další důležitý moment přišel v minutě 35. Brankář Hodonína Petráš potrestán žlutou kartou a hosté měli příležitost z penalty.

Odpovědnost na sebe vzal David Čížek a nemýlil se. Hráči Hodonína tedy odcházeli na domácím hřišti do kabin za stavu 2:1.

T-shock

Další zajímavá situace nastala až v 79. minutě. Hostující Ondřej Sládek nedovoleně zastavil soupeře ve vápně a rozhodčímu nezbylo nic jiné, než jej vyloučit:

“Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva držením soupeře za dres uvnitř PÚ v nepřerušené hře.”

S následnou penaltou neměl domácí Šturma problémy a stanovil tak konečný výsledek na 3:1 pro Hodonín.

Ten se tak stále drží na čele MSD-D, když dokázal ve všech dosavadních 12 zápasech zvítězit, skóroval 40 branek a obdržel pouhých 11. Jeho náskok před Rosicemi je tak již 7 bodů.

Mohlo by se vám líbit...