Hodonín hrál v Polné, padlo 11 branek

Další zápas v rámci MSD-D zvládl další utkání, tentokráte na hřišti Polné. Hodonín v zápase ukázal své kvality a domácím nedal šanci.

MSD-D – 10.kolo

Polná – FK Hodonín 3:9 (0:5)
Branky: 55´ Urbánek, 70´+ 79´ Kavka – 10´ Polách, 27´+ 36´ + 43´+ 46´+ 60´ Masaryk, 39´ vlastní, 69´ Hesek, 83´ Dovhanyuk Rozhodčí: Hanák P. – Koláček J., Černý D. ŽK: 26´Šimek, 37´Zábrodský – 22´Konečný Diváci: 132

Polná: Sybera – Šimek (46´Kavka), Tlačbaba (60´Bambula), Haala, Benda, Urbánek, Kubec, Válek, Klíma, Ujčík, Zábrodský

Hodonín: Petráš – Konečný, Kyselka, Paděra, Bartoš (63´Hesek), Fojtík, Masaryk (69´Dovhanyuk), Šturma, Červinek, Holešinský (78´Varmuža, Polách

Hodně zajímavé utkání se hrálo v neděli 9.10 v Polné, hosté z Hodonína ukázali, proč jsou právě oni hlavní adepti na první místo.

Skóre otevřel již v 10. minutě hostující T. Polách a dal tak začít velkolepému představení hodonínských hráčů. Další gól hostujících hráčů přidal ve 27. minutě Pavol Masaryk, rozhodně tímto gólem neřekl poslední slovo.

Hodonín se prosadil o dalších 9 minut později opět zásluhou Masaryka.

Když si ve 39. minutě domácí Šimek dal vlastní gól, nevypadalo to s domácími vůbec dobře.

To však ještě netušili, že hodonínský Masaryk stihne zkompletovat hattrick ještě do přestávky, v 43. minutě překonával domácího brankáře Syberu. Hosté odcházeli do šatny s pohodlným náskokem 5 branek.

T-shock

Domácí, za něž nastoupil do druhého poločasu čerstvý Kavka, však ještě netušili, že hráči z Hodonína gólově neřekli poslední slovo.

Běžela 46. minuta a autorem branky nemohl být nikdo jiný, než hostující hráč Pavol Masaryk. Až po 55 minutách hry se domácí vzchopili, když snižoval J. Urbánek. Svůj gólový účet uzavřel P. Masaryk na pěti přesných zásazích, ten poslední přidal v 60 minutě.

Hosté vystřídali a v 63. minutě se na hřišti objevila čerstvá síla v podobě Josefa Heseka, ten se dokázal prosadil již po 6 minutách, které strávil na hřišti.

Domácí odpověděli za pouhou minutu, když se prosadil Kavka. Tentýž hráč dokázal přidat i 3. branku domácích, stalo se tak v 79. minutě.

Gólový počin Hodonína byl podtrhnut střídajícím Dovhanyukem. Hodonín je tak stále v divizi bez prohry.

Mohlo by se vám líbit...