Bzenec se výhrou dotáhl na Tasovice

Na hráče Bzence v rámci MSD-D čekalo domácí utkání s týmem Tasovic, na který by se v případě výhry dotáhli. Slovan dokázal po šesti zápasech bez výhru znovu naplno bodovat a zaznamenal čtvrté vítězství v sezóně.

MSD-D – 12. kolo

Bzenec – Tasovice 3:1 (1:1)
Branky: 32´Zůbek, 61´Kasala, 90´Horňák – 7´Paul Rozhodčí: Soukal Bedřich – Kubica Martin, Hovorka Miroslav ŽK: Petrucha, Šmahaj, Zůbek, Reška – Fukal, Lašák Diváci: 296

Bzenec: Mrkvica – Chromeček, Petrucha, Šmahaj, Škodík, Zůbek, Horňák, Reška, Kasala, Mlýnek, Košut

Tasovice: Pavliv – Hrazdílek, Mička, Blahoudek, Horáček, Hrobař, Landšperský, Paul, Fukal, Lašák, Švarc

Bzenecké hráče nečeká v rámci MSD-D nikdy snadný úkol, nečekal je ani nyní, kdy na bzeneckou půdu přijeli hráči Tasovic.

Téměř 300 diváků sledovalo počínání Bzence ve 12. kole letošního ročníku, domácí příznivci museli být nespokojeni hned v úvodu, za Tasovice otevřel skóre v 7. minutě Miroslav Paul.

Domácí fanoušky zvedla ze sedadel minuta 32. a branka, kterou dokázal vstřelit Tomáš Zůbek. Vyrovnaná první půle již tedy branku nenabídla.

T-shock

Bzenecký ostrostřelec Petr Kasala se gólově probudil v 61. minutě, když nedal hostují obraně a brankáři Vasilu Pavlivovi šanci. Stvrzení bzenecké výhry přišlo v 90. minutě, kdy se do listiny střelců zapsal Petr Horňák.

Bzenec si tak i nadále drží poklidnou pozici ve středu tabulky, dalšího zástupce v MSD-D z Hodonínska, přímo tedy hráče Hodonína, čeká zítra dopoledne zápas na horké půdě Slavičína. O průběhu zápasu Vás tedy budeme informovat.

Mohlo by se vám líbit...