Výsledkový servis – hraje se 10.-12. 2021

´ Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 10.-12. září 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

PÁTEK 10.9.2021

Okresní přebor – dorost

Ratíškovice B – Milotice 3:0 (1:0)
Branky: 12´+48´ Lacko, 84´ Svoboda

Okresní pohár

Radějov – Hroznová Lhota B 2:0 (0:0)
Branky: 49´ Bubulinca, 88´ Chmelař


SOBOTA 11.9.2021

Krajský přebor 

Mutěnice – Ratíškovice 3:1 (1:0)
Branky: 45´ Čepil, 52´ Bucňák, 67´ Koštuřík – 66´ Bábíček J.

1.A třída, sk. B

Lednice – Milotice 4:2 (0:0)
Branky: 47´ Fóbl, 49´ Osička, 68´ Netopilík, 90´ Očenášek – 48´ Novák, 70´ Nedvědický

Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota 2:2 (0:2)
Branky: 84´ Vaďura, 86´ Zbytek J. – 33´ Matyáš, 36´ Gazárek

1.B třída, sk. C

Šardice – Strážnice 2:2 (0:1)
Branky: 70´ Čajka, 84´ Hlavinka – 44´ Lípa, 61´ Vávra

Krajský přebor – starší dorost

Soběšice – Dubňany/Mutěnice 5:5 (4:3)
Branky: Procházka 3, Křenek, Pitrun – Buchta, Jurica, Fatěna, Šalša, Kunis(PK)

Kyjov – Veselí n/Mor./Strážnice 0:2 (0:0)
Branky: Janík, Kosíř

Krajský přebor – mladší dorost

Soběšice – Dubňany/Mutěnice 4:7 (1:5)
Branky: Vaněk 2, Horčička, Konečný (PK) – Hrabina 3, Šalša, Mokruša, Rozkydal, Horváth

Kyjov – Veselí n/Mor./Strážnice 3:1 (1:0)
Branky: Urbánek 3 – Absolon

1.třída – dorost

Hovorany/Čejkovice – Ratíškovice 2:2 (0:2)
Branky: 47´ Svršek, 58´ Kolář – 3´ Sukup, 10´ Leskovan

Velká nad Veličkou – Krumvíř 3:2 (2:2)
Branky: 13´+37´ Valášek, 57´ Koželuha – 10´ Šimbera, 26´ Konečný

Lednice – Starý Poddvorov 4:2 (2:2)
Branky: 40´+45´ Vala, 49´(PK) Kristoň, 79´ Hykl – 7´ Musial, 33´ Procházka

Podluží – Rohatec 6:1 (4:1) – hřiště Týnec
Branky: 14´ Keprt, 30´+40´+52´ Brázda, 32´ Čapka, 46´ Mráz – 45´ Ohrazda

MSLŽ 

Hodonín – Zlín (14:00) – hřiště Nesyt Hodonín NESEHRÁNO

Okresní přebor 

Ratíškovice B – Kněždub 3:0 (2:0)
Branky: 17´+24´ Marcián, 47´ Kotásek

III.A třída

Vřesovice – Lužice 7:4 (5:2)
Branky: 12´ Machala, 15´+22´+30´+60´ Možíš L., 24´+65´ Možíš Z. – 41´+53´ Zálešák, 45´ Hruška, 57´ Brhel

III.B třída

Ždánice B – Čejkovice 0:2 (0:1) – hřiště Želetice
Branky: 38´ Šváb, 84´ Horák

III.C třída

Vnorovy B – Moravský Písek 1:3 (1:1)
Branky: 45´ Komoň – 29´+77´ Vrána, 90´ Stuchlík

Okresní přebor – dorost

Žarošice – Kobylí/Bořetice 3:3 (2:1)
Branky: 14´ Strmiska, 45´ Válka, 90´ Ševčík – 23´ Kobza, 53´ Dědák, 72´ Vala


NEDĚLE 12.9.2021

Divize D

Hodonín – Stará Říše 6:0 (3:0) – hřiště Rohatec
Branky: 8´ Dressler, 40´+50´70´+81´ Holek, 42´ Sasín

Divize E

Šumperk – Bzenec 1:2 (1:1)
Branky: 15´(PK) Linet – 9´ Kasala, 54´ Čech

MSDD – starší dorost

Židenice – Hodonín 4:6 (2:2)
Branky: Rožínský 2, Čičmanský, Ryšavý – Mazuch 3, Jáger 2, Kaizar

MSDD – mladší dorost

Židenice  – Hodonín 0:5 (0:1)
Branky:  Teraz 3, Ralbovský, Novák

MSDŽ

Vlkoš – Mutěnice 0:3 (0:2)
Branky: 29´ Rathouská, 33´ Jansová, 67´ Menyhartová

1.A třída, sk. B

Vyškov B – Rohatec 1:1 (0:1)
Branky: 85´ Kameník – 38´ Konečný

Dubňany – Velká nad Veličkou 5:0 (1:0)
Branky: 13´+80´ Zelinka, 47´+73´ Čerňan, 87´ Hofírek

Vacenovice – Šlapanice 6:2 (4:1)
Branky: 4´+13´ Rehák, 9´+35´+49´ Voříšek, 90´ Vašek – 18´ Piák, 70´ Hrazdíra

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Kyjov 4:4 (3:2)
Branky: 14´+54´ Nekarda, 25´ Smištík, 31´ Hodonský – 3´+56´ Eliáš, 23´ Bartoň, 64´ Koplík

Svatobořice/Mistřín – Blatnice 4:1 (2:0)
Branky: ?´ Kačer, 37´+49´ Baťa, 71´ Měsíček – 73´ Janík

Uhřice – Vnorovy 1:0 (1:0)
Branky: 26´ Kotolan

Ždánice – Charvátská Nová Ves NESEHRÁNO (hosté nepřijeli)

1.třída – dorost

Lipov – Vracov 0:5 (0:0)
Branky: 55´ Londin, 56´+67´+70´ Podskalský, 76´ Zmeškal

Dambořice – Hroznová Lhota 4:2 (0:2)
Branky: 50´ vlastní (Matyáš), 51´+66´ Svoboda P., 74´ Doležal – 24´+44´ Domanský

Okresní přebor 

Hovorany – Vlkoš 0:5 (0:2)
Branky: 21´ Kozák, 38´+85´ Otruba B., 46´ Čada, 78´ Zálešák

Dolní Bojanovice – Starý Poddvorov 0:2 (0:1)
Branky: 40´ Skočík, 79´ Gertner

Petrov – Žarošice 1:1 (0:1)
Branky: 80´ Faltýnek – 13´(PK) Zouhar

Žeravice – KEN Veselí nad Moravou 1:5 (0:3)
Branky: 60´ Hýbl – 10´+21´ Páč, 38´ Polách, 74´+90´ Bíla

Lipov – Bukovany 1:2 (0:2)
Branky: 62´ Karásek – 38´ Valla, 41´ Maruška

Dambořice – Hroznová Lhota B 5:0 (2:0)
Branky: 17´ Drmela, 23´+88´ Kratochvíl, 68´ Čujan, 89´ Svoboda M.

III.A třída

Žádovice – Nesyt Hodonín 5:1 (4:0)
Branky: 1´ Kůřil, 7´(PK) Gebhart, 24´ Válek, 36´ Marčík, 89´ Valenta – 67´ Březina

Kostelec – Vracov 0:4 (0:0)
Branky: 65´+80´ Polanský, 68´ Žandovský, 88´ Ondříšek

Milotice B – Mikulčice 10:0 (5:0)
Branky: 12´+44´+58´ Antoš, 13´+68´ Snopek, 18´ Nedvědický, 34´ Nikl, 55´+63´ Novák, 78´ Julínek

Moravany – Dubňany B 1:5 (1:1)
Branky: 27´ Zbořil – 34´ Wagner, 46´ Bittner, 53´ Ševčík, 76´ Šalša, 82´ Albert

III.B třída

Sobůlky – Archlebov, ukončeno v 19.minutě (inzultace)

Věteřov – Čejč 2:7 (1:2)
Branky: 37´ Kadleček, 57´ Sklenář V. – 40´+45´+57´+86´+88´ Dohnálek, 90´ Lamáček

Nenkovice – Násedlovice 2:4 (1:3)
Branky: 38´ Stehno, 50´ Kratochvíla – 9´ Střeštík, 39´ Pokorný, 43´ Jankůj, 57´ Konečný

Lovčice – Bohuslavice 7:1 (4:0)
Branky: 7´+60´ Matula, 19´ Klíč T., 32´ Čadílek, 42´+72´ Klíč D., 82´ Jetelina – 62´(PK) Vykouk

III.C třída

Louka – Suchov 2:1 (2:0)
Branky: 10´ Škodák, 35´ Kučera – 57´ Jahoda

Hrubá Vrbka – Velká nad Veličkou B 2:1 (0:0)
Branky: 59´ Blažek J., 66´ Ševečka – 88´ Lipár

Těmice – Domanín 4:1 (3:0)
Branky: 18´ Janás, 30´ Vítek, 43´ Andrýsek, 75´ Janás – 57´ Hrobař

Tvarožná Lhota – Nová Lhota 2:3 (2:3)
Branky: 4´ Křižan, 13´ Vítek – 20´ Sidon, 32´ Malár T., 34´ Tomčala

Okresní přebor – dorost

Kostelec – Čejkovice/Hovorany 2:8 (0:3)
Branky: 60´ Brňák, 62´ Pantlík – 28´ Damborský, 30´ Konečný, 42´ Hoff, 46´+55´+65´+75´ Kolář, 84´ Šváb

Těmice/Mor. Písek – Charvátská Nová Ves 1:4 (0:0)
Branky: 62´ Řihák – 51´+80´+87´ Brychta, 58´ Valeš

Brumovice – Bukovany 2:7 (0:3)
Branky: 73´ Šimša, 89´ Přibyl – 5´+45´ Halačka T., 26´ Halačka R., 48´+49´ Kučera, 65´ Hanák, 72´ Selucký