Výsledkový servis – hraje se 13.-15.srpna 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 7.-8. srpna 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

PÁTEK 13.8.2021

Okresní přebor

Ratíškovice B – Vlkoš 3:0 (2:0)
Branky: 16´ Vacenovský, 37´ Šťavík, 84´ Marcián

SOBOTA 14.8.2021

Divize E

Bzenec – Hranice 3:4 (2:1)
Branky: 4´ Ševčík, 43´ Janík, 70´ Šmahaj – 45´ Marek, 84´+86´ Tilkeridis, 90´ Rolinc

Krajský přebor

Bohunice – Ratíškovice 4:0 (3:0)
Branky: 12´ Petřík, 18´+79´ Ullmann, 41´ Střeštík

Rousínov – Mutěnice 2:2 (1:0)
Branky: 8´ Florian, 84´ Honek – 65´ Kupčík, 75´ Čepil

1.A třída, sk. B

Kohoutovice – Rohatec 3:3 (0:1)
Branky: 56´ Ohniště, 60´ Cupák, 66´ Tesařík – 39´+51´ Schenel, 71´ Petrák

Valtice – Hroznová Lhota 1:7 (0:3)
Branky: 17´+84´ Matyáš, 19´+68´ Lipčík P., 44´+60´ Falešník, 63´ Radmil

Veselí nad Moravou – Dubňany 0:6 (0:3)
Branky: 9´(PK)+80´ Zelinka, 13´ Hlaváč, 14´ Noga, 46´ Čerňan, 78´ Silný

1.B třída, sk. C

Šardice – Vnorovy 1:2 (0:0)
Branky: 89´ Novotný – 63´ Fedorka, 68´ Slavík

III.A třída

Dubňany B – Vracov 2:3 (1:1)
Branky: 34´ Horný, 67´ Albert – 14´+68´ Říha L., 64´ Žandovský

Milotice B – Vřesovice 3:2 (2:1)
Branky: 3´ Školař, 23´+54´ Nikl – 40´+85´ Možíš Z.

III.B třída

Ždánice B – Sobůlky 0:7 (0:4)
Branky: 13´+19´(PK)+61´ Jelínek, 16´ Křižka, 33´ Bátora, 59´ Petula M., 88´ Lecian

Nenkovice – Archlebov 6:1 (1:1)
Branky: 42´ Kučera, 49´(PK) Kováč, 80´ Lefner, 84´ Polcr, 88´ Raus, 89´ Hotárek – 23´ Němec

III.C třída

Moravský Písek – Nová Lhota 1:0 (0:0)
Branka: 75´ Pintera

Okresní přebor – dorost

Těmice/Moravský Písek – Žarošice 4:2 (2:1)
Branky: Sivok 3, Stoklásek – Škultéty, Dědák

Bukovany – Čejkovice/Hovorany 0:19 (0:12)
Branky: Sýkora 4, Konečný 3, Kolář 3, Trávníček 2, Damborský F. 2, Homoláč 2, Koutný, Hoff, Damborský A.

Ratíškovice B – Vnorovy 5:1 (3:0)
Branka: Lacko 3, Režný, Svoboda – David


NEDĚLE 15.8.2021

Divize D

Hodonín – Start Brno 4:0 (2:0) (hřiště Rohatec)
Branky: 28´+38´+64´ Holek, 86´ vlastní

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Velká nad Veličkou 8:2 (3:1)
Branky: 13´+82´ Otáhal, 24´+59´+72´ Jucha, 45´+57´+75´ Burac – 38´ Valášek D., 69´ Horák

Vacenovice – Milotice 3:3 (0:2)
Branky: 70´ Příkazský R., 84´ vlastní (Bartoň), 90´ Špaček – 8´ Novák, 42´ Holub, 53′ Kundrata

1.B třída, sk. C

Ždánice – Kyjov 4:2 (3:2)
Branky: 8´+72´ Snášel, 17´ Zálešák, 35´vlastní (Kůřil) – 11´+45´(PK) Eliáš

Svatobořice/Mistřín – Uhřice 1:3 (0:0)
Branky: 65´ Čechovský – 57´+74´ Neumann, 60´ Kotolan

Velké Bílovice – Blatnicenesehráno

Strážnice – Velké Němčice 1:1 (1:0)
Branky: 8´ Lípa – 55´ Bažant

Tvrdonice – Kozojídky 2:2 (1:0)
Branky: 21´ Mráz, 56´ Dujsík – 57´ Nekarda, 62´ Páleník

Okresní přebor

Dambořice – Hovorany 2:0 (1:0)
Branky: 32´ Dobeš, 72´ Čujan

Bukovany – Hroznová Lhota B 1:1 (1:0)
Branky: 34´ Vykouk – 88´ Náhlík

Dolní Bojanovice – Petrov 4:0 (1:0)
Branky: 11´ Půlkrábek, 50´ Baláš, 84´+85´ Robek

Kněždub – KEN Veselí nad Moravou 2:0 (1:0)
Branky: 14´ vlastní (Štůral), 65´ Káčerek

Žeravice – Starý Poddvorov 1:3 (1:1)
Branky: 37´vlastní (Kašík) – 23´ Bařina, 49´ Cupal, 82´ Kašík

Lipov – Žarošice 2:0 (1:0)
Branky: 36´ Čerešňák M., 84´ Červenka

III.A třída

Moravany – Lužice 4:3 (3:2)
Branky: 10´+20´ Pintera, 40´ Otáhal, 71´ Jančík – 2´+37´+69´ Kolomazník

Kostelec – Žádovice 1:3 (0:2)
Branky: 60´ Svoboda – 11´ Gebhart, 26´ Marčík, 47´ Kuběna

Vlkoš B – Nesyt Hodonín 7:1 (2:1)
Branky: 2´ Koplík, 40´+64´ Čada T., 61´ Otrusina, 66´ Krýsa, 74´ Dobrovský, 89′ Čada M. – 4´ Bimka

III.B třída

Kyjov B – Bohuslavice 6:0 (3:0)
Branky: 13´ Žandovský, 27´ Svršek, 40´+50´ Průdek, 64´ Igaz, 74´ Tomek

Násedlovice – Čejč 1:0 (0:0)
Branky: 63´Svozil

Věteřov – Lovčice 2:2 (0:2)
Branky: 56´+67´ Sklenář M. – 28´+35´ Matula

III.C třída

Radějov – Suchov 3:2 (3:1)
Branky: 7´ Helísek, 18´+27´ Parobek R. – 10´+80´ Janeska

Vnorovy B – Velká nad Veličkou B 6:2 (3:1)
Branky: 16´ Mánek, 19´ Bažant, 33´ Pelucha, 83´ Kočiš, 87´ Třináctý, 90´ Slavík – 17´+84´ Rybníkář

Tvarožná Lhota – Louka 9:0 (5:0)
Branky: 10´ Sporysz, 13´+90´ Nesval, 16´ Kopunec, 35´+43´+57´ Žák, 62´+68´ Bedrava

Těmice – Hrubá Vrbka 9:1 (5:1)
Branky: 6´+59´ Šik, 8´+53´+65´(PK) Andrýsek, 11´ Janás, 28´ Vítek, 35´ Souček, 90´ Zeman – 5´ Mlýnek

Okresní přebor – dorost

Brumovice – Kobylí/Bořetice 0:20 (0:9)

Zdroj: is.fotbal.cz