Výsledkový servis – hraje se 7.-8. srpna 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 7.-8. srpna 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 7.8.2021

Divize E 

Holešov – Bzenec 0:0

Krajský přebor 

Mutěnice – Bohunice 0:3 (0:2)
Branky: 36´ Fila, 37´ Ullmann, 61´ Ševčík

Ratíškovice – Sparta Brno 1:0 (1:0)
Branky: 33´ Kočiš

1.B třída, sk. C

Kyjov – Šardice 1:2 (1:1)
Branky: 40´ Bartoň – 31´(PK)+76´ Novotný

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Kněždub 2:2 (2:1)
Branky: 16´ Lipčík J., 33´ Pravda – 7´+77´ Kábrt

Krajský přebor – starší dorost

Vojkovice – Dubňany/Mutěnice 6:1 (3:0)

Veselí n/Mor./Strážnice – Vyškov/Dědice 0:5 (0:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Vojkovice – Dubňany/Mutěnice 1:6 (1:2)

Veselí n/Mor./Strážnice – Vyškov/Dědice 1:8 (1:2)

1.třída, sk. C – dorost

Starý Poddvorov – Vracov 2:2 (2:0)
Branky: 8´+14´ Musial – 77´ Loprais, 87´ Vrážel

Příprava

Dubňany B – Nová Lhota 9:2 (5:1)
Branky: Hoch D. 5, Žurovec R. 2, Šalša L., Dohnálek M.


TIPUJEME ZÁPASY OKRESNÍHO PŘEBORU 

NEDĚLE 8.8.2021

Divize D

LanžhotHodonín 0:1 (0:0)
Branka: 63´ Bohun

1.A třída, sk. B

Vyškov BVeselí nad Moravou 5:4 (4:0)
Branky: 3´ Todorič, 6´+36´ Kanakimana, 20´(PK) Lička, 68´ Zbořil – 58´+75´+76´ Vaďura, 64´ Symerský

Hroznová Lhota – Nikolčice 4:2 (2:0)
Branky: 16´+43´ Lipčík P., 54´(PK) Falešník, 90´ Matyáš – 53´(PK) Čapka, 85´ Záblacký

Dubňany – Velké Pavlovice 4:1 (3:0)
Branky: 29´ Křižka, 32´+68´ Zelinka, 33´ Čerňan – 66´ Burac

Milotice – Valtice 4:1 (3:1)
Branky: 15´ Antoš, 29´ Holub, 37´ Novák, 61´ Bidmon – 35´ Peš

Velká nad VeličkouKohoutovice 3:0 (2:0)
Branky: 30´ Kučera, 42´ Valášek, 56´ Horák

RohatecVacenovice 1:1 (0:0)
Branky: 61´(PK) Jüstel – 90´ Špaček

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Ždánice 2:3 (2:1)
Branky: 7´ Žák, 41´ Hodonský J. – 38´+65´ Snášel, 60´ Doupovec

BlatniceStrážnice 1:4 (1:2)
Branky: 21´ Šeda – 12´+90´ Lípa, 17´ Rybár, 65´ Peška

PřibiceSvatobořice/Mistřín 0:5 (0:3)
Branky: 6´(PK)+10´ Nechvátal, 39´ Čechovský, 84´ Měsíček, 90´ Málek

UhřiceTvrdonice 17:30

VnorovyVelké Bílovice 4:0 (2:0)
Branky: 17´ Motyčka, 37´Bittner, 58´ Pelucha, 73´(PK) Janoušek

Okresní přebor

Žarošice – Žeravice 4:0 (1:0)
Branky: 19´+65´ Nauš, 68´ Zouhar, 76´ Rybka

HovoranyRatíškovice B 0:2 (0:1)
Branky: 29´ Marcián, 88´ Cigánek

KEN Veselí nad MoravouDolní Bojanovice 1:0 (1:0)
Branky: 11´ Páč

PetrovDambořice 1:1 (1:1)
Branky: 7´ Janeček – 19´Švaňhal

Starý PoddvorovBukovany 5:1 (1:1)
Branky: 36´+55´+77´ Cupal, 68´ Kašík, 87´ Procházka – 35´ Vykouk

VlkošLipov 3:2 (1:1)
Branky: 4´ Vajgara, 56´ Klimeš, 66´ Novotný – 19´ Čerešňák M., 47´ Halíček

Krajský přebor – starší dorost 

Rosice – Kyjov 2:0 (1:0)

Krajský přebor – starší dorost 

Rosice – Kyjov 8:1 (4:1)

1.třída, sk. C – dorost

Hroznová Lhota – Bzenec 3:2 (1:1)
Branky: 37´+55´+85´ Doležal – 7´ Skřivánek, 69´ Sekanina

Rohatec – Velká nad Veličkou 8:5 (4:0)
Branky: 5´(PK) Prygl, 8´+18´+82´ Rosypálek, 42´ Čechal, 48´ Příkaský, 53´ Masařík, 84´ Ohrazda – 55´+56´+60´(PK)+66´(PK) Koželuha, 86´ Melichar

Příprava

Vracov – Kyjov B 0:2 
Branky: Erik Něnička 2

Moravany – Těmice 3:8 (0:3)
Branky Těmice: Roman Andrýsek 5, David Martoni, David Dufek, Ondřej Dobešek

Čejč – Nížkovice 4:1 (1:0)
Branky Čejč: Vydařilý 2, Dohnálek, Paulík

Zdroj: is.fotbal.cz