VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 8.-12.6 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 8. až 12. června 2022. Sledujte s námi výsledky divizních, krajských a okresních soutěží mužů.

STŘEDA 8.6.2022

Divize D

Hodonín – Bystřice nad Pernštejnem 4:1 (1:0), hřiště Šardice
Branky: 4´ Holek, 50´ Raisigl, 71´ Michna, 78´ Mazuch – 90´ Jiránek



PÁTEK 10.6.2022

1.A třída, sk. B

Valtice – Velká nad Veličkou 4:2 (3:0)
Branky: 26´+36´ Barvíř, 43´ Novák, 75´ Peš – 67´ Koželuha, 72´ Maga

Okresní přebor

Ratíškovice B – Dolní Bojanovice 2:2 (1:0)
Branky: 13´ Balus, 62´ Sukup – 53´ Baláš, 77´ Němec

Bukovany – Vlkoš 3:1 (2:1)
Branky: 7´+27´ Hučko, 74´ Vykouk – 24´ Bílý

Lipov – Petrov 1:1 (1:0)
Branky: 44´ Čerešňák M. – 61´ Faltýnek



SOBOTA 11.6.2022

Divize E

Bzenec – Skaštice 1:3 (0:2)
Branky: 90´ Knotek – 10´ Konečník, 15´ Červenka, 47´ Sedlák

Krajský přebor

MS Brno – Mutěnice 6:1 (3:1)
Branky: 3´ Šmýd, 11´+71´+84´ Čech, 41´ Kanabe, 56´ Gruber – 23´ Svoboda

1.A třída, sk. B

Nikolčice – Rohatec 0:4 (0:1)
Branky: 16´ Konečný M., 53´+73´ Jüstel, 56´ Konečný F.

Hroznová Lhota – Milotice 1:4 (1:4)
Branky: 38´(PK) Falešník – 8´ Macánek, 17´+22´ Novák Š., 41´ Bartoň

Šlapanice – Veselí nad Moravou 0:1 (0:0)
Branka: 65´ Symerský

Vacenovice- Dubňany 1:2 (1:1)
Branky: 3´ Rehák – 31´ Křižka, 89´ Dekař

1.B třída, sk. C

Velké Němčice – Blatnice 4:2 (0:0)
Branky: 50´ Frank M., 57´ Rástočný, 63´ Mrkvica, 89´ Frank L. – 60´ Rybníkář, 81´ Straka

Ždánice – Svatobořice/Mistřín 4:3 (2:3)
Branky: 26´ Pavlech, 44´(PK) Marčík, 62´ Horňák, 77´ Kubík – 19´(PK) Adamec, 20´ Čechovský, 35´ Maršálek

Velké Bílovice – Kozojídky 2:2 (1:2)
Branky: 45´ Gábor, 63´ Strnad – 14´ Doležel, 38´ Šmída

Šardice – Uhřice 2:0 (2:0)
Branky: 31´ Novotný, 43´ Voříšek

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Starý Poddvorov 1:1 (1:0)
Branky: 42´ Slovák – 50´ Čížek

III.A třída

Vřesovice – Ježov 4:0 (3:0)
Branky: 5´ Kozák, 21´+32´+49´ Možíš L.

Kostelec – Milotice B 3:3 (1:1)
Branky: ´1´+46´ Šimeček, 61´ Borkovec – 15´ Dobeš, 48´ Snopek, 77´ Kundrata

Žádovice – Moravany 4:2 (0:2)
Branky: 54´ Kuběna, 68´ Stanovský, 71´ Steinhübel, 79´ Rotter – 42´+45´ Otáhal

Lužice – Dubňany B 0:4 (0:2)
Branky: 23´+24´ Eremiáš, 64´(PK) Šabo, 69´ Albert

III.B třída

Sobůlky – Kyjov B 2:0 (2:0)
Branky: 23´ Gajdoš, 33´ Bátora

Archlebov – Násedlovice 3:1 (2:1)
Branky: 18´+53´ Hrbotický, 25´ Přikryl – 3´ Jankůj P.

Lovčice – Nenkovice 5:3 (2:2)
Branky: 26´+90´ Matula, 42´ Procházka, 52´+58´ Jetelina – 18´(PK) Stehno, 20´ Spurný, 69´ Pánek

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Moravský Písek 3:4 (2:2), hřiště Javorník
Branky: 15´ Melichar, 32´ Janás, 80´ Šácha – 5´ Neroda, 22´+90´ Kuban, 66´ Vrána

Suchov – Domanín 3:4 (0:0)
Branky: 48´ Krist, 80´ Švrček, 83´ Horňák J. – 55´ Polášek, 65´ Čožík, 88´ Toman, ?´ Klempíř P.



NEDĚLE 12.6.2022

Divize D

Polná – Hodonín 0:2 (0:1)
Branky: 10´ Jáger, 52´ Holek

Krajský přebor

Ráječko – Ratíškovice 3:1 (1:0)
Branky: 1´+68´ Pokorný J., 82´ Pokorný M. – 48´ Imrich

1.B třída, sk. C

Charvátská Nová Ves – Vnorovy 2:0 (1:0)
Branky: 32´ Jurčík, 58´(PK) Polášek

Strážnice – Kyjov 2:5 (1:4)
Branky: 16´(PK) Lípa, 73´ Peška – 13´ Svoboda, 33´+40´ Macek, 44´+47´ Eliáš

Okresní přebor

Kněždub – Žarošice 3:0 (1:0)
Branky: 23´ Grabec L., 58´ Chromeček, 66´ Nejedlík

Žeravice – Hovorany 1:2 (0:0)
Branky: 76´ Vajgara – 49´ Kucín, 85´ Stehlík

KEN Veselí nad Moravou – Dambořice 2:2 (0:1)
Branky: 54´(PK) Páč, 84´ Bíla – 28´ Postbiegl, 48´ Rojík

III.B třída

Věteřov – Ždánice B 1:3 (1:2)
Branky: 17´(PK) Kadleček – 22´+29´ Kludák, 61´ Milde

Bohuslavice – Čejkovice 3:4 (0:1)
Branky: 47´(PK) Vykouk, 64´+88´ Krýsa – 29´ Maňák, 56´+74´ Pecka, 90´ Šváb

III.C třída

Hrubá Vrbka- Radějov 2:1 (1:0)
Branky: 40´ Paška, 58´ Valášek – 75´ Matyáš

Tvarožná Lhota – Těmice 5:0 (3:0)
Branky: 6´ Vrhel, 14´+51´ Nesval, 22´+67´ Sporysz

You may also like...