Vysoké tresty v dorosteneckém okresním přeboru

DK OFS Hodonín vynesla tresty za poslední hrané kolo o víkendu 26.-27.května. V mužských kategoriích byl nejvyšší trest stop na jedno utkání. V dorosteneckém OP se výše trestu pohybovala od 2 do 5 zápasů.

DK tresty 

Lochman Jan (Kostelec) – pokuta 500,- Kč

Druhé napomenutí během utkání, 1.ŽK – Nedodržení předepsané vzdálenosti při provádění PVK, 2.ŽK NCH – zmaření slibně se rozvíjející útočné akce soupeře strčením do soupeře v boji o míč v nepřerušené hře

Mikéska Miroslav (Louka) – 1 SU NEPO

Druhé napomenutí během utkání, V 2´ 1. ŽK – NCH – Udeření rukou do obličeje soupeře v souboji o míč v nepřerušené hře. V 35´ – 2.ŽK+ČK – projevy nespokojenosti a protestování, kritika AR1 (co tam máváš, vyser se na to, atd.) v přerušené hře.

Jánoš Patrik (Mikulčice B) – 1 SU NEPO

Druhé napomenutí během utkání, 1.žk 27.min. Projev nespokojenosti-krit. HR v nepř. hře bez hanlivých slov “pískni už na mne ten faul”. 89 min. 2.ŽK -ČK bezohledné podražení soupeře z boku a to v souboji o míč.

Daniel Zdeněk (St. Poddvorov – dorost) – 5 SU NEPO

Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, první žk 39.min. za neustálé pokřikovaní a komentovaní výroků, druhá žk 56.min. za urážku rozhodčího slovy ty čuráku pískej to. Po obdržení červené karty v urážkách stejnými slovy, tedy ty čuráku pokračoval.

Horňák Adam (St. Poddvorov – dorost) – 2 SU NEPO

Hrubé nesportovní chování, první žk 13.min udelená za podražení z boku v souboji o míč, druha žk 66.min. za pokřiky na spoluhráče, pojďme polámeme jim nohy.

Šubrt Marián (St. Poddvorov – dorost) – 3 SU NEPO

Surová hra, fyzické napadení protihráče, kdy se rozběhl a udeřil protihráče oběma rukama na hrudník.

Trest rozhodčí       

Sedlář Radek – pokuta 350,- Kč

Zálešák Petr – důtka

Mohlo by se vám líbit...