Žádovice si pojistily druhé místo v tabulce

Fotbalisté Žádovic potvrdili roli favorita a v posledním podzimním kole zdolali jedenácté Želetice hladce o tři góly. V tabulce si tak pojistili druhé místo. Střelecky vynikl Lubomír Tiefenbacher, který se pod domácí výhru podepsal dvěma góly.

III.B třída – 14.kolo

Sokol Žádovice – Sokol Želetice 5:2 (2:1)
Branky: 13´ Valenta M., 16´ Zapletal, 53´+88´ Tiefenbacher, 78´ Friš – 8´ Marada, 65´ Luskač. Rozhodčí: Husár. ŽK: Strmiska (Želetice). ČK: 40´ Hromada (Žádovice). Diváci: 60

Žádovice: Hromada – Steinhübel, Valenta M., Rajsigl, Zapletal, Marčík (55´ Hégr), Tiefenbacher, Friš, Bělohoubek, Smolák, Valenta L.

Želetice: Šimeček – Macháček, Střaslička, Marada, Čureja, Kludák, Jetelina, Kostiv, Luskač, Strmiska, Hampl

Hosté udeřili jako první a veterán Marada otevřel skóre už v osmé minutě. Domácím se povedl obrat a brzy výsledek otočili. Ve 13.minutě vyrovnal skóre utkání Martin Valenta a nedlouho po něm se mezi střelce zapsal i Zapletal.

Tímto výsledkem skončil také první poločas, který museli domácí dohrávat bet vyloučeného Hromady.
T-shock

Po přestávce to byly znovu Žádovice, které dokázaly odskočit. Třetí trefu zaznamenal po necelých deseti minutách Tiefenbacher.

Želetice dokázaly ještě jednou utkání zdramatizovat. Po trefě Luskače ze 65.minuty to bylo znovu jen o gól. Závěr však vyšel domácím, kteří přidali ještě dvě branky.

Čtvrtý zásah si připsal Friš a výsledek zpečetil Tiefenbacher, pro kterého to byla druhá branka v zápase. Vítězstvím si Žádovice pojistily druhou příčku, na první Bukovany ztrácí dva body. Družba má však utkání k dobru.

Želetice zůstaly třetí od konce a na jedenáctém místě zřejmě i přezimují.

Mohlo by se vám líbit...