Překvapivá porážka Vřesovic od Archlebova

Sobotní utkání III.B třídy přineslo překvapení v podobě porážky třetích Vřesovic od jedenáctého Archlebova. Domácí vedli, ale závěr utkání se jim nepovedl a dvěma inkasovanými brankami přišli o body.

III.B třída – 18.kolo

Sokol Vřesovice – Sokol Archlebov 1:2 (1:0)
Branky: 29´ Možíš Z. – 77´ Vala, 82´ Fila. Rozhodčí: Voříšek. ŽK: Putna P. – Hegr. Diváci: 70

Vřesovice: Kopecký – Molek, Donátek M., Donátek J., Červenka (76´ Putna L.), Pazdera, Zedník, Putna P., Možíš Z., Janča, Ryba

Archlebov: Kovalský – Hegr, Jandora, Ždánský, Šnejdar, Martinásek, Hrbotický, Němec, Šedivý, Vala, Fila (89´ Berka)

Domácí tým nastoupil do utkání bez střelce Lukáše Možíše a na konci utkání jeho góly chyběly. I přes tento handicap se domácí mužstvo ujalo vedení.

Po půl hodině hry poslal Vřesovice do vedení Zdeněk Možíš a favorit se trochu uklidnil. Hubený náskok si třetí tým tabulky udržel až do přestávky.Po změně stran sehrálo vyrovnané utkání, ale góly stále nepřicházely. Vše podstatné se událo až v závěrečné čtvrthodině.

A byli to hosté, kteří se v rozstříleli a podařilo se jim výsledek otočit. Nejprve se v 77.minutě trefil Vala a za pět minut ztrhl vedení na stranu Archlebova Fila.

Domácím se už nepodařilo s výsledkem nic udělat a do tabulky si připsali čtvrtou porážku v sezóně. Archlebovu výhra příliš nepomohla, na jedenáctém místě ztrácí bod na soupeře před sebou.

[league_table id=”242″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...