Zajímavosti: Představujeme projekt FOTBALUJEME.CZ

Máme před sebou nový projekt FOTBALUJEME.CZ, který zaměřuje svoji pozornost na komplexní vývoj každého hráče. Zároveň jsme se stali partnerem tohoto projektu.

PŘEDSTAVUJEME PROJEKT

Mění se i svět sportu, především toho kolektivního. České sportovní úspěchy v kolektivních sportech v minulých letech se zakládali především na týmové spolupráci, taktice a kolektivu. Dnes tento mix k samotnému úspěchu nestačí. Je tam potřeba ještě dodat kvalitu individuální a technickou. To nám poslední dobou výrazně chybí.

Klubové tréninky z podstaty věci, nemůžou zaměřit pozornost na detail a individualitu. Nebudeme, a ani nechceme být konkurenty fotbalovým klubům. Naopak chceme nabídnout spolupráci na vývoji jednotlivých hráčů v jejich mateřských klubech. Cristiano Ronaldo absolvuje týdně šest individuálních tréninků, nad rámec treninků svého klubu Juventus Turín. To je odpověď všem hráčům, kteří to myslí s fotbalem vážně.

Fotbalujeme.cz zaměřuje svoji pozornost na komplexní vývoj každého hráče. Vytváříme vlastní metodiku, která čerpá principy a zásady z našich zkušeností i zkušeností jiných, od kterých se učíme. Naše metodika nebude nikdy dogmatická, ale naopak velmi živá a neustále se rozvíjející. Nemáme patent na dokonalost, ale chceme se jí přibližovat. Prací, studiem a vlastním přístupem.

V nejbližších dnech přineseme rozhovor se Zdeňkem Sklenským, který nám tento zajímavý projekt přiblíží o něco blíže.

Více informací o projektu najdete na www.fotbalujeme.cz.

Zdroj: fotbalujeme_cz

PŘÍPRAVNÉ KEMPY s FOTBALUJEME.CZ

kemp_přípravky_červenec
« z 3 »

ZDROJ: fotbalujeme.cz

You may also like...