Žarošice vezou tři body z Mikulova

Poněkud překvapivé vítězství si odváží fotbalisté Žarošic z Mikulova. Celek z Hodonínska uspěl na Břeclavsku a trochu vylepšil své tabulkové postavení. K záchraně má však ještě hodně daleko. 

1.B třída, sk. C – 22.kolo

Pálava Mikulov – SK Žarošice 1:2 (1:1)
Branky: 34´ Halčišák – 33´ Frýbort, 54´ Chromý. Rozhodčí: Rodina – Brezáni, Rosa. ŽK: Rychtárik, Poredský, Valenta, Stehlík – Přikryl. Diváci: 49

Mikulov: August – Rychtárik, Kolaja, Poredský (63´ Křapa), Valenta, Mikáč, Křivánek, Figel, Halčišák, Stehlík (56´ Svoboda), Mikulenka (46´ Cabal)

Žarošice: Holub – Luskač (46´ Zouhar), Poláček, Žaroský, Ždánský, Strmiska (82´ Douda), Vágner, Chromý (87´ Buršík), Frýbort (89´ Šimeček), Maroši, Přikryl

Záchranářské práce čekají jak Mikulov, tak  zejména Žarošice. Ty však udělaly důležitý krok a do tabulky připsaly tři body.

Velmi slabá návštěva čekala na první gól něco málo přes půl hodiny a dočkala se v krátkém sledu hned dvou.

Skóre utkání otevřeli hosté, kteří se do vedení dostali ve 33.minutě, kdy se prosadil Frýbort. Náskok však vydržel pouze krátce a za minutu bylo srovnáno.Brankáře Holuba na druhé straně dokázal překonal Halčišák a srovnal. Poločasový výsledek byl tak nerozhodný.

Po přestávce to byly znovu Žarošice, kdo udeřil jako první. V 54.minutě vrátil hostům vedení Chromý a jak se ukázalo byl to gól vítězný.

Ve zbývajícím čase už se Mikulovu nepodařilo jednogólovou ztrátu dorovnat a ze zápasu odcházel domácí výběr jako poražený.

Fotbalisté Pálavy se i přes porážku udrželi na devátém místě s pětibodovým náskokem na nesestupové příčky. Žarošice si vítězstvím trochu polepšily a momentálně jim patří jedenáctá pozice.

Mohlo by se vám líbit...