Ratíškovice zdolaly Dubňany, Kněždub prohrál o branku

Po jednom zápase, ve kterém by figurovali i zástupci Hodonínska, měla na programu I.A a I.B třída. Krátce po poledni hrál Kněždub v Mikulově, Ratíškovice doma přivítaly odpoledne Dubňany.

I.A třída sk.B – 12. kolo

FK Baník Ratíškovice – FK Baník Dubňany 2:1 (1:0)
Branky: 4´ Válek (vl.), 70´ Bábíček – 61´ Soldán Rozhodčí: Novák Pavel – Bělák Marek, Budovič Pavel Delegát: Chromek ŽK: Maléř – Noga, Chaloupka Diváci: 350

Dubňany utkání nezačaly vůbec dobře, dvacetiletý Válek si dal nešťastně vlastní branku, kterou poslal domácí Ratíškovice do poločasového vedení.

Reakce hostujícího trenéra přišla v poločase, kdy došlo hned ke dvojímu střídání. Dubňany hru rozhýbaly a dokázaly vyrovnat v 61. minutě, kdy Soldán dokázal překonal brankáře Chromého.

Druhou kapitulaci však zaznamenal hostující Zeman, když byl překonán Bábíčkem, jehož branka v 70. minutě se stala vítěznou

I.B třída sk.C – 12. kolo

FC Pálava Mikulov – TJ Sokol Kněždub 1:0 (0:0)
Branky: 62´ Mikulenka Rozhodčí: Seitl Stanislav – Polonec Milan, Rodinger Hynek ŽK: Ferby, Žárský – Durna Milan, Grabec D. ČK: 45´ Zelinka (Kněždub) Diváci: 75

Čtvrt hodinu po dvanácté začalo v Mikulově další utkání podzimní části I.B třídy. Domácí přivítali hráče Sokola Kněždub.

První polovina příliš vzruchu nenabídla, až snad na samotný závěr, kdy byl hostující středopolař Zelinka vyloučen.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, udeření soupeře rukou do zad s následným pádem soupeře v přerušené hře. Soupeř bez zranění v utkání dál pokračoval.

Početní převahu se dokázalo domácím využít v 62. minutě, kdy brankáře Hudečka překonal Mikulenka a zajistil tak domácímu celku 3 body.

Mohlo by se vám líbit...