Ždánice otočily zápas v Kozojídkách

Dopolední program v 1.B třídě otevřel duel Kozojídek a Ždánic. Domácí výběr po půli vedl o jednu branku, ale hostům se po přestávce dvěma góly podařilo vývoj utkání otočit.

Pět branek bylo k vidění v neděli dopoledne v Kozojídkách. Domácí šli do vedení v sedmé minutě, kdy se prosadil Žák. Před poločasem srovnal Snášel a do přestávky vrátil Kozojídkám vedení Jan Hodonský.

Po změně stran srovnal krok Doupovec a vítěznou trefu zaznamenal v 65.minutě Snášel, pro něhož to byla druhá trefa v zápase.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, 57. minuta – Hráč D17 zmařil zjevnou brankovou příležitost soupeře v souboji metr před PÚ. Hráč nedbale podrazil soupeře zezadu v souboji o míč.

Neděle 8.8.2021 – 1.B třída, sk. C (2.kolo)

SK KOZOJÍDKY – Kovo ŽDÁNICE 2:3 (2:1)
Branky: 7´ Žák, 41´ Hodonský J. – 38´+65´ Snášel, 60´ Doupovec; Rozhodčí: Hřib – Žáková, Pavlica; Delegát: Bábíček; ŽK: Páleník, Nekarda – Mlejnek, Počta, Kopeček; ČK: 57´ Cileček (Kozojídky); Diváci: 100

Kozojídky: Grombíř – Sládeček (69´ Duchoslav), Páleník T., Žák (77´ Červenka), Smištík, Hodonský D. (86´ Páleník J.), Nekarda, Hodonský  J., Hrbek, Vlček, Cileček

Ždánice: Ruban – Lánc, Mlejnek (72´ Bajer), Štipčák (59´ Krejča), Počta, Doupovec, Kopeček, Snášel, Zálešák, Horňák, Kubík (34´ Kludák)

Zdroj: is.fotbal.cz