Ženy Mutěnic hladce vítězí na hřiště Vlkoše

Ve 3.kole MSDŽ nastoupily ve Vlkoši domácí ženy proti soupeřkám z Mutěnic. Jedenáct statečných na straně domácího výběru nemělo proti hostujícím hráčkám šanci. Vlkoš se tak ani ve 3.kole nedočkal vstřelené branky a prohrál 0:4.

Oslabené domácí hráčky se v letošní sezóně střelecky trápí a ani dnešní dopolední zápas proti Mutěnicím nebyl výjimkou. Třetí zápas a potřetí bez vstřelené branky.

Na úvodní gól se čekalo až do závěru prvního poločasu, kdy se trefila Jakubčíková. Hned po přestávce zvyšovala náskok Mutěnic Rozkydalová.

Po hodině hry přidala třetí úspěch hostujícího mužstva Menyhartová a výsledek zpečetila v 73.minutě Svobodová. Mutěnice jsou zatím v soutěže stoprocentní, naopak Vlkoš vybojoval dosud jen jeden bod a je předposlední.

NEDĚLE 20.9.2020

MSDŽ – 3.kolo

DFO Sokol VLKOŠ – FK MUTĚNICE 0:4 (0:1)
Branky: 44´ Jakubčíková, 49´ Rozkydalová, 61´ Menyhartová, 73´ Svobodová; Rozhodčí: Řičica – Zima I., Čikl; ŽK: Lipková (Vlkoš); Diváci: 20

Vlkoš: Preguzová – Osičková, Kovaříková, Lipková, Konečná, Horáčková, Lungová, Kuthanová, Horáková, Podráská, Čožíková

Mutěnice: Bílíková – Černá, Rathouská, King, Jakubčíková, Horecká, Svobodová, Válková, Lamáčková, Ryzkydalová, Nováková (Popelková, Honsová, Kalová, Zálešáková, Menyhartová, Ingrová, Zemánková)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...