ZT v Dubňanech má za sebou první kolo

Poslední lednový víkend odstartoval v Dubňanech na umělé trávě tradiční zimní turnaj. Okres zastupují pouze tři mužstva, pořádající Dubňany, Rohatec a Ratíškovice. Zbývající část je ze Slovenska.

Zimní turnaj (1.kolo) 

Baník Ratíškovice – Iskra Holíč 2:2 (0:2)

Duel Ratíškovic s Holíčem otevřel 33.ročník a nabídl čtyři góly. Slovenské mužstvo se po prvním poločase dostalo do dvoubrankového vedení, ale náskok neudrželo. Po změně stran dokázal Baník srovnat a navíc také zahodil pokutový kop, který v 60.minutě neproměnil Martin Kordula. Oba celky si tak rozdělily po bodu.

Nafta Gbely – TJ Kopčany 6:0 (3:0)

Hladkou záležitostí byl druhý sobotní duel, který měl výhradně slovenské zastoupení. Gbely si už do přestávky vypracovaly třígólový náskok, který po přestávce ještě dokázaly navýšit. Kopčany odešly z úvodního kola z debaklem 0:6.

Baník Dubňany – OFK Mokrý Háj 3:3

V neděli se do bojů o body zapojil rovněž pořádají tým Dubňan, jenž odehrál s Mokrým Hájem vyrovnanou partii. Zápas nabídl šest góly a oba soupeři se o body po remíze 3:3 podělily.Zdroj foto: facebook OFK Mokrý Háj

Slavoj Rohatec – Baník Brodské  3:1

První kolo zakončil duel Rohatce a Brodského. Nováček turnaje na staronového účastníka nestačil a zápas prohrál v poměru 1:3.

[team_standings id=”12235″ title=”Tabulka turnaje” number=”10″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zápasy 2.kola

Kopčany – Ratíškovice

Holíč – Rohatec

Mokrý Háj – Brodské

Dubňany – Gbely

Mohlo by se vám líbit...