Nováček z Radimova vítězem zimního turnaje

O následující víkendu končí zimní turnaj v Dubňanech a po páteční předehrávce už známe vítěze. Z duelu s pořádajícími Dubňany vyšel vítězně slovenský Radimov a slaví celkové prvenství.

ZT Dubňany – pátek 9.3.2018

TJ Radimov – Baník Dubňany 5:0 (2:0)
Branky: 8´ Urbánek Peter, 29´ Božek Patrik, 48´+75´ Šebesta Andrej, 51´ Fruhauf David

Páteční předehrávka posledního kola na zimním turnaji byla v režii Radimova. Slovenský nováček předvedl opět kanonádu a pořádající Dubňany hladce porazil.

Dvoubrankové vedení si vypracoval již po prvním poločase, kdy dokázal během půlhodinky dvakrát skórovat. Radimovu stačil k prvnímu místo bod, přesto z toho bylo další vysoké vítězství.

To po změně stran zpečetil dvěma góly Šebesta a jednu pak přidal Fruhauf. Slovenské mužstvo na turnaji pouze jednou ztratilo body, když ve čtvrtém kole nestačilo na Gbely.

Radimov si připsal ze sedmi zápasů šest vítězství a nastřílel 33 branek (4,7 gólu na zápas), inkasoval jen šestkrát. Po zásluze mu tak patří první místo.

TJ Radimov (vítěz zimního turnaje vb Dubňanech)

TJ Radimov (zdroj foto: facebook TJ Radimov)

[team_standings id=”7854″ title=”Tabulka zimního turnaje” number=”8″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...